یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱ Sunday, 29 January , 2023 ساعت ×
برگزاری نشست سرپرست ذوب‌آهن با مسئولان شرکت
17 فروردین 1401 - 9:26
شناسه : 26241
نشست صمیمانه سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان با مسئولان و کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه این شرکت سه‌شنبه ۱۶ فروردین ماه، برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان پس از شنیدن سخنان کارکنان این حوزه، به نقش و اهمیت توسعه در پیشبرد اهداف شرکت اشاره کرد و تلاش برای رفع مسائل کلیه کارکنان و برنامه‌ریزی برای بالا بردن جایگاه نیروی انسانی، را ضروری دانست.

وی با اشاره به لزوم فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید و تاکید بر راه‌اندازی و به اتمام رساندن پروژه‌های باقی‌مانده و در دست اقدام همچون گوگردزدایی وPCI ، خواستار سرعت در انجام این پروژه‌ها و به اتمام رساندن هرچه بهتر و زودتر آن‌ها شد.

سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان توسعه را لازمه حیات همه صنایع دانست و گفت: با توجه به لزوم تسریع در پیشبرد پروژه‌های در دست اقدام شرکت و اینکه هم‌اکنون نقش نظارت اجرایی، شامل ناظر عالی و ناظر مقیم در پروژه‌های شرکت تجمیع شده و همین امر صرفه‌جویی بسیار خوبی را برای ذوب‌آهن اصفهان به دنبال داشته است بجاست تا تمام توان و حداکثر امکانات شرکت را در جهت رفع مشکلات و برداشت موانع موجود بر سر راه تکمیل پروژه‌های توسعه‌ای شرکت و کارکنان این مدیریت‌ها به کار بگیریم.

انجام پروژه‌های متنوع در ذوب‌آهن

در ابتدای این نشست علیرضا رضوانیان معاون برنامه‌ریزی و توسعه بیان کرد: طی سال گذشته، پروژه‌های مختلفی در شرکت در حال انجام بود که طی سال جاری شاهد ثمرات آن خواهیم بود و با تمام توان تلاش می‌شود که پروژه‌های در دست اقدام طبق برنامه زمان‌بندی تکمیل و به بهره‌بردار تحویل داده شود.

وی مطرح شدن دغدغه‌های همکاران و پیشنهادات آن‌ها برای حل مشکلات این حوزه در حضور مدیرعامل را نقطه عطفی برای شکوفایی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه دانست و پیگیری این دغدغه‌ها را امری ضروری برشمرد.

مجید عبدالنبی جوزدانی مدیر فنی و پشتیبانی اجرای پروژه‌ها نیز از برنامه‌ها، پروژه‌‌ها، اقدامات انجام شده و در دست اقدام شرکت گزارشی ارائه کرده و پیش‌نیازها و پیشنهادات خود را در راستای اجرای بهتر امور مطرح کرد.

گفتنی است، کارکنان معاونت نیز به بیان خواسته‌ها و مشکلات خود همچون لزوم بازنگری در چارت سازمانی، مشکلات پروژه‌ها، بهبود مسائل رفاهی، حمل و نقل و… پرداخته و دغدغه‌های خود را مطرح کردند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.