شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024 ساعت ×
آهن و فولاد غدیر ایرانیان واحد نمونه صنعتی کشور شد
19 بهمن 1399 - 13:40
شناسه : 6606
با حضور معاون وزیر صمت‌ صورت گرفت؛ آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد در سال جهش تولید با حضور معاون وزیر صمت برگزار شد. در این مراسم از اسدالله فرشاد مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان و محمدرضا پاکسیما مدیر کارخانه احیا مستقیم آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان واحد نمونه صنعتی، تقدیر و قدردانی صورت گرفت.
ارسال توسط : منبع : شما نیوز
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد در حضور سعید زرندی معاون وزیرصمت، محمد علی طالبی استاندار، علمدار یزدی رییس سازمان صمت یزد، علی اکبر کلانتر رییس خانه صنعت معدن تجارت یزد، مسعود عظیمی معاون اقتصادی استاندار و دیگر مسئولان استانی با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی استان برگزار شد. در این مراسم همچنین با رعایت اصول، پروتکل‌ها و مراقبت‌های بهداشتی در سال جهش تولید، از کادر درمان و صنعتگرانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده‌اند، تقدیر قدردانی به‌عمل آمد.

علاوه بر این طی این مراسم از طرح‌ها و واحدهای نمونه صنعتی یزد در سال ۱۳۹۹، مقام پیشکسوتان عرصه صنعت و معدن این استان، واحدهای برتر دانش بنیان و نوآور، بانوان کارآفرین، ایثارگران خط مقدم مبارزه در برابر ویروس منحوس کرونا مشتمل بر کادر درمان و صنعتگرانی که در این حوزه نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده‌اند، با اهدای تندیس و لوح تقدیر، قدردانی صورت گرفت. گفتنی است در این مراسم که با همت و کوشش خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد و سازمان صمت استان یزد برگزار گردید، از اسدالله فرشاد مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان و مهندس پاکسیما مدیر کارخانه احیا مستقیم آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال جهش تولید، با اهدای تندیس تقدیر و تشکر شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.