شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023 ساعت ×
تقدیر از فولاد خوزستان در اجلاس سراسری واحدهای پیشرو در کیفیت
20 آبان 1400 - 11:43
شناسه : 20360
اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌، به مناسبت بزرگداشت روز ملی کیفیت و یادآوری جایگاه کیفیت در فرایند توسعه پایدار، ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا تهران با حضور ۶۸ شرکت برگزار و نشان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری به شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌علیرضا یوسفی مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران، اعتماد به نفس را مهمترین رکن تنظیم راهبردی منابع انسانی سازمان‌‌های پیشرو دانست و اظهار داشت: اگر سازمانی می‌خواهد در مسیر تعالی گام بردارد، باید اعتماد به نفس کارکنان را تقویت کند. در صورت پیاده‌سازی این مهم بسیاری از فعالیت‌ها از سوی زیرمجموعه انجام می‌شود و دیگر نیازی به رصد لحظه‌ای و درگیر شدن مدیران نیست. همچنین تنظیم معیشت از دیگر ارکان سازمان موفق محسوب‌ می‌شود که به افراد چگونه هزینه کردن را آموزش می‌دهد. البته قانون زندگی رفاه اقتصادی در کشورهای پیشرفته در حال اجراست.

براساس این گزارش، محورهای اصلی همایش شامل ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان‌ها و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، شناسایی و تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت، توسعه و نهادینه‌سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار و افزایش توان رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی بود.

گفتنی‌ است، در این همایش محمود اکابر مدیر تضمین کیفیت به نمایندگی از مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان نشان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری را دریافت کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.