سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
تولید ورق فولادی ۳۵۵ pjh در فولاد اکسین خوزستان
24 آبان 1399 - 4:56
شناسه : 1423
نوآوری و ابتکار در طراحی محصولات جدید سبب تولید ورق صادراتی ۳۵۵ pjh برای مخازن با دمای بالا شده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: نوآوری و ابتکار در طراحی محصولات نو سبب شد چندین نوع ورق جدید روانه بازار های داخلی و بین المللی شود.
امین ابراهیمی تولید ورق صادراتی ۳۵۵ pjh برای مخازن با دمای بالا را از جمله محصولات جدید عنوان کرد و افزود: دستیابی به روش تولید ورق A ۵۱۶ گرید ۷۰، برای ساخت مخازن تحت فشار به منظور ذخیره میعانات اسیدی نیز اتفاق مهم دیگری است که در به همت متخصصان و جوانان ایرانی در فولاد اکسین رقم خورد.
وی ادامه داد: همه اتفاقات خوب در حالی رخ داد که ورق ضدسایش اکسینار جایگاه خود را در بازار تجهیزات معدنی و راهسازی مستحکم کرده است، ضمن اینکه در نیمه نخست سال ۹۹، بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان از مطالبات معوقه شرکت وصول و بالغ بر ۸۰ درصد مطالبات باقیمانده تعیین تکلیف شدند. بیشتر بخوانید :شکستن رکورد تولید ورق در فولاد اکسین مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: حاصل موفقیت های شرکت در حوزه بازرگانی، مالی و سودآوری شرکت در نیمه نخست سال ۹۹ رشد چشمگیری نسبت به مدت مشابه پارسال تجربه کرده است، بطوریکه فقط سود خالص در مدت مذکور به ۷۹۷ میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۹ برابر افزایش نشان می دهد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.