پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023 ساعت ×
دیدار مدیرعامل ارفع با مدیریت عامل بانک تجارت کشور
30 آبان 1400 - 9:05
شناسه : 20725
عصر رو شنبه 29 آبان‌ماه طی جلسه‌ای که در دفتر مرکزی شرکت آهن وفولاد ارفع برگزار شد، مدیرعامل این شرکت میزبان مدیرعامل بانک تجارت کشور و هییت همراه بود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت آهن و فولاد ارفع
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی محمدی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع در ابتدای جلسه ضمن تبریک به مناسبت انتصاب هادی اخلاقی به مدیریت عامل بانک تجارت کشور برای ایشان و کلیه همکارانشان آرزوی توفیق نمود.

وی ضمن اشاره به بهره‌برداری از پروژه معظم افزایش ظرفیت ۵۰ درصدی تولید آهن‌اسفنجی این شرکت با تکیه بر توان داخلی و ظرف مدت تنها ۴۵ روز، این دستاورد ارزشمند که برای اولین بار در کشور اجرایی شده را موجب افتخار برای صنعت فولاد دانسته و در ادامه ضمن تشریح پروژه بزرگ و استراتژیک افزایش ظرفیت فولادسازی، به تبیین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت پرداختند.

شایان ذکر است که در این دیدار مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع، توجه به نیازهای اقتصادی و معیشتی سرمایه‌های انسانی را از مهمترین دغدغه‌های خود دانسته و تسهیل و سرعت در پرداخت تسهیلات بانکی برای استفاده کارکنان را از مهمترین انتظارات خود عنوان نمود.

بانک تجارت مکلف به انجام تعهدات است

در ادامه هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت، ضمن ابراز خوشحالی از همکاری‌های مشترک، با بیان اینکه تعاملات سازنده بانک تجارت با شرکت آهن و فولاد ارفع در چارچوب مسیر گذشته با قدرت و سرعتی دوچندان دنبال خواهد شد، بیان کرد: بانک تجارت با اتکا به توان پرسنل حرفه‌ای و متخصص خود برای پاسخ به وفاداری مشتریان، متعهد و مکلف به انجام تعهدات است و در این راه بیش از پیش در مسیر حمایت از صنعت کشور تلاش خواهیم کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه بانک تجارت برای پاسخ به نیازهای بانکی، تعهداتی و تسهیلاتی شرکت‌ آهن و فولاد ارفع در سریع‌ترین زمان ممکن آمادگی دارد، خاطرنشان کرد: افزایش سرعت خدمات و ارتقای سطح اطمینان شرکت نسبت به خدمات بانک بسیار حائز اهمیت است و تیم مدیریتی بانک تجارت همچنان پرتوان و پرتلاش خدمت‌رسانی را چه بسا بهتر از گذشته به انجام می‌رساند.

همچنین طی این جلسه، دو مدیرعامل راهکارهای گسترش همکاری را مورد بررسی قرار دادند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.