سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲ Tuesday, 30 May , 2023 ساعت ×
سرعت‌بخشی به فرایند تکمیل طرح‌ها در شرکت ملی نفت آغاز شد
11 دی 1400 - 11:27
شناسه : 22463
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نامه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌های تابعه و مدیران ستادی، لغو دریافت مجوز برای انجام معاملات بالای ۴۰ میلیارد تومان از هییت‌مدیره شرکت ملی نفت را به‌منظور تسهیل امور و سرعت‌بخشی به فرایند تکمیل طرح‌ها ابلاغ کرد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در بخشی از ابلاغیه محسن خجسته‌مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مدیران عامل شرکت‌های تابعه و مدیران ستادی آمده است: «نظر به موافقت وزیر نفت با درخواست این شرکت مبنی بر لغو دریافت مجوز برای انجام معاملات بالای ۴۰ میلیارد تومان از هییت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران، ضمن ضرورت رعایت سیاست‌ها، برنامه‌ها و اولویت‌های شرکت ملی نفت ایران در تعریف و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌ای، به‌منظور سرعت‌بخشی به فرایند اجرا و تکمیل پروژه‌ها، ابلاغیه فوق با رعایت موارد ذیل لغو می‌شود:

  • همه شرکت‌ها/ مدیریت‌ها و واحدهای تابعه مکلف‌اند فرایندهای اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های خود را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایند که اهداف تولیدی در اولویت قرار گرفته و از تعریف طرح‌ها و پروژه‌های فاقد اولویت اجتناب کنند.
  • لازم است فرایند بررسی، تصویب، کنترل و نظارت بر اجرای طرح‌ها و پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران در قالب یک برنامه زمان‌بندی منظم و در چارچوب اعتبارات مصوب هییت‌مدیره شرکت ملی نفت ایران انجام شود. شرکت‌های تابعه مکلف‌اند در اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها با اعمال نظارت صحیح اهداف تعیین‌شده توسط هییت‌مدیره شرکت ملی نفت را رعایت کنند.
  • رعایت اصل صرفه‌جویی و مصرف بهینه منابع اعتباری و مدیریت هزینه‌ها با توجه به محدودیت منابع مالی در شرایط موجود الزامی است.»
    انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.