شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 3 June , 2023 ساعت ×
شاخص‌های بورس در رقابت بایکدیگر
16 بهمن 1400 - 13:33
شناسه : 24149
براساس گزارش منتشر شده، در معاملات امروز بازار سرمایه فقط شاخص کل بورس سبز رنگ بود و شاخص کل با معیار هم‌وزن و همچنین شاخص کل فرابورس ایران رنگ قرمز به خود گرفتند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۳ هزار و ۲۶۰ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحد را ثبت کرد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۳۰۷ واحد کاهش یافت و در رقم ۳۳۲ هزار و ۷۱۱ واحد ایستاد. در این بازار ۳۶۱ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۱۶۶ میلیارد ریال انجام شد.

پالایش نفت تهران، بانک ملت، بانک تجارت، پالایش نفت بندرعباس، توسعه معادن وفلزات و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران با ۳۶ واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۶۲۴ هزار واحد ایستاد. در این بازار ۱۸۸ هزار معامله به ارزش ۷۶ هزار و ۶۶۴ میلیارد ریال انجام شد.

پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول، اعتباری ملل و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل بیمه پاسارگاد، زغال‌سنگ پرورده طبس و بیمه سامان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس ایران داشتند.

گفتنی است، امروز بر خلاف روزهای گذشته صف های فروش از صف‌های خرید پیشی گرفت، به طوری که ۷۶ نماد به ارزش دو هزار و ۵۹ میلیارد ریال صف خرید و ۹۷ نماد به ارزش دو هزار و ۲۰۸ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.