پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024 ساعت ×
پیام مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات
26 اردیبهشت 1401 - 16:29
شناسه : 27841
مدیرعامل شرکت فولاد سنگان، طی پیامی، فرارسیدن روز ارتباطات و روابط‌ عمومی را به کارکنان و فعالان این حوزه در شرکت، تبریک گفت.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی فولاد سنگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی امرایی مدیرعامل شرکت فولاد سنگان در پیامی، فرارسیدن روز ارتباطات و روابط‌ عمومی را به کارکنان و فعالان این حوزه در شرکت، تبریک گفت. در ادامه متن کامل این پیام را می‌خوانید:

رسانه و علم ارتباطات، مولفه‌ای مهم در جهان کنونی بوده و جایگاه این حرفه تا آنجا است که از آن به عنوان هنر هشتم یاد می‌شود. دانش رسانه در کنار درک صحیح از مناسبات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مشخصه اصلی این حرفه ارزشمند و تاثیرگذار است.

موفقیت سازمان‌ها در گرو داشتن روابط عمومی خلاق و پویایی است که با استفاده از علم نوین و روش‌های کارآمد ارتباطی و رسانه‌ای بتوانند ارتباط مناسب و هدفمندی با‌ ذی‌نفعان برقرار کنند. از یک‌سو با بازتاب دستاوردها، پیشرفت‌های سازمانی، روح امید، سرزندگی و خودباوری را به جامعه تزریق و از سوی دیگر، با تبادل اطلاعات و دانش فنی، ضمن آگاهی‌بخشی به جامعه و انتقال فرهنگی، از تجربیات موفق دیگران در عرصه سازمانی استفاده کنند.

به این ترتیب روابط‌عمومی، واحدی هویت‌ساز در سازمان‌ها تلقی شده که معرف هویت یک مجموعه با عنوان شرکت-شهروند است و نقش ارزنده‌ای در ارتقای برند و  پیشبرد اهداف سازمانی دارد. گذار از نگرش سنتی به پارادایم مدرن علمی در حوزه رسانه در عصر هجمه رسانه‌ای و اطلاعاتی، امری اجتناب‌ناپذیر است و بیش از هر زمان دیگر، وظیفه جهاد تبیین مورد نظر رهبری بر عهده فعالان این حوزه است.

۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات را خدمت خانواده بزرگ روابط‌عمومی کشور تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم عزیزان این عرصه در کنار دیگر، خدمت‌گزاران ایران عزیز، در مسیر تعالی و شکوفایی میهن سرافراز موفق و‌ منصور باشند.

توفیق و سربلندی همه عزیزان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.