دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
کارخانه احیاء شماره ۲ فولاد بافت راه اندازی می‌شود
17 آبان 1399 - 5:00
شناسه : 1142
با مصوبه مجمع فوق العاده شرکت احیاء استیل فولاد بافت، ساخت کارخانه احیاء مستقیم شماره ۲ با استفاده از توانمندی سازندگان داخلی در یک دوره ۲۸ ماهه راه اندازی می شود.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد بافت ۱۴ آبان با حضور ۹۹ درصد سهامداران تشکیل شد.

مدیرعامل احیا استیل فولاد بافت در این رابطه اظهار داشت: بعد استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی و بحث و بررسی با افزایش سرمایه به میزان ۲۲ هزار میلیارد ریال برای یک دوره ۳۶ ماهه و در اختیار هیأت مدیره موافقت کرد.

سورنا زمانیان با بیان اینکه موفقیت بزرگ را به مردم سرزمین ابر تبریک می گویم، گفت: با این مصوبه، پروژه ساخت و احداث کارخانه احیا مستقیم شماره ۲ بافت با توجه به الزامات قانونی با استفاده از توانمندی سازندگان داخلی و با پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در طول یک دوره ۲۸ ماهه راه اندازی می شود که ظرفیت تولید آهن اسفنجی واحد جدید همچون کارخانه شماره یک، ۸۰۰ هزار تن در سال به روش سرد است.

گفتنی است، اجرای فاز دو از چندی قبل آغازشده است و همان مجموعه ای که کارخانه شماره یک را راه اندازی کرده است بنا دارد کارخانه شماره دو را در مدت مقرر به بهره برداری برساند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.