جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023 ساعت ×
آغاز به کار بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت
18 مهر 1400 - 13:22
شناسه : 18925
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت با حضور بیش از ۱۹۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، ترکیه، آلمان و کشورمان آغاز به کار کرد.
ارسال توسط : منبع : ایرنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت از امروز به مدت چهار روز تا ۲۱ مهرماه‌ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از ۱۹۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

در آیین افتتاح این نمایشگاه، حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حضور داشتند.

هاشم حکمه رییس هییت‌مدیره شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو به عنوان برگزارکننده نمایشگاه، اظهار داشت: این نمایشگاه در زیرگروه‌های ماشین‌آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش و… برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران در فضای نمایشگاهی ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربعی و همچنین دو هزار و ۷۰۰ متر مربع فضای آزاد هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان و صنعتگران است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.