شنبه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 8 June , 2024 ساعت ×
آغاز را‌ه‌اندازی دستگاه حفاری ۲۷ فتح ملی حفاری در میدان سپهر
18 خرداد 1400 - 9:43
شناسه : 13402
مدیر پروژه حفاری 6 حلقه چاه در میدان‌های نفتی سپهر و جفیر گفت: تاکنون 20 درصد تجهیزات و ادوات این دکل سنگین حفاری به این موقعیت انتقال و بر روی لوکیشن چاه شماره 2 سپهر در حال نصب و برپایی است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مجيد موسوی مدیر پروژه حفاری ۶ حلقه چاه در میدان‌های نفتی سپهر و جفیر با بیان اینکه شرکت ملی حفاری در مشارکت با شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی ۶ حلقه چاه توسعه‌ای در این میادین حفر و تکمیل می‌کند، اظهار داشت: پس از آغاز عملیات حفاری نخستین چاه در قالب این پروژه با بکارگیری دستگاه حفاری ۹۴ فتح در میدان جفیر، با استقرار دستگاه حفاری ٢٧ فتح حفر دومین چاه در میدان سپهر وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

وی با این توضیح که امکان استقرار دستگاه حفاری سوم نیز برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه وجود دارد، افزود: در چارچوب اجرای این پروژه شرکت ملی حفاری ایران، تامين دستگاه حفاری و انجام خدمات فنی جانبی را بر عهده دارد.

مدیر پروژه حفاری ۶ حلقه چاه در میدان‌های نفتی سپهر و جفیر، گفت: حفاری این چاه‌ها توسط شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) به عنوان مجری طرح توسعه میدان‌های نفتی غرب کارون در استان خوزستان اجرا می‌شود.

لازم به توضیح است که دکل حفاری ۲۷ فتح از دستگاه‌های تحت سرپرستی مدیریت عملیات حفاری خشکی یک است که در اواخر سال ۱۳۸۸ به ناوگان حفاری شرکت ملی حفاری ایران پیوست و حفر و تکمیل ۲۶ حلقه چاه به متراژ ۷۷ هزار و ۱۲۰ متر را در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.