یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024 ساعت ×
آمادگی چادرملو برای پذیرش مشارکت بخش خصوصی در طرح پایین‌دستی صنایع
21 بهمن 1399 - 17:27
شناسه : 6828
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد؛ مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست مشترک با هییت‌مدیره انجمن صنایع و معادن استان یزد، گفت: چادرملو به دنبال اجرای چندین طرح توسعه در زنجیره فولاد و صنایع مرتبط با این صنعت در استان یزد است. همچنین، این آمادگی وجود دارد که در صورت علاقمندی سرمایه‌گذاران و فعالان صنعتی توانمند، برخی از طرح‌های پایین‌دستی و مرتبط با صنعت فولاد را به صورت مشارکتی اجرا نماییم.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات ناصر تقی‌زاده با بیان اهمیت توسعه پایدار و تعهد شرکت در توجه به زیرساخت‌های توسعه، اظهار داشت: انتقال آب خلیج فارس و سرمایه‌گذاری‌های متعدد در امر محیط‌ زیست، امور فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، از جمله اقدامات فوق در زمینه توحه به زیرساخت‌های توسعه است.

وی با اشاره به شاخص‌های صنعتی شدن هر منطقه افزود: ایجاد واحدهای تولید و فراوری به تنهایی نمی‌تواند مولفه صنعتی شدن باشد بلکه این ادعا زمانی واقعی خواهد بود که با ایجاد کارخانجات ماشین‌سازی و قطعه‌سازی، ابزار تولید سایر واحدهای صنعتی نیز تامین شود.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد: در مجموعه صنعتی جدید چادرملو علاوه بر تاسیس واحدهای فولادی، به‌ دنبال اجرای واحدهای ماشین‌سازی و تامين‌کننده قطعات مرتبط صنعتی هستیم. 

مدیر ارزش‌آفرین نعمت است

در پایان این نشست، احمد آزاد مرد، رییس انجمن صنایع استان یزد با اهدای لوح تقدیر و تبریک انتخاب ناصر تقی‌زاده مدیرعامل چادرملو به عنوان مرد سال فولاد ایران، اظهار داشت: حضور مدیری ارزش‌آفرین و توانا در عرصه معدن و صنایع معدنی، فرصتی ارزشمند برای استان است و انجمن صنایع آمادگی دارد در جهت تحقق اهداف توسعه بخش چادرملو، آنچه در توان دارد به خدمت گیرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.