یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
آینده روشن فلز سرخ در ۲۰۲۲
14 آذر 1400 - 11:52
شناسه : 21350
براساس گزارش‌های منتشر شده، گروه مطالعات بین‌المللی مس از چشم‌انداز روشن تولید فلز سرخ در سال 2022 میلادی خبر داد.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، گروه مطالعات بین‌المللی مس طی ویدئو کنفرانسی که با حضور نمایندگان دولت‌ها و مشاوران صنعت مس کشورهای پیشرو در تولید فلز سرخ، از چشم‌انداز روشن تولید فلز سرخ در سال ۲۰۲۲ میلادی خبر داد. در این کنفرانس مباحث کلیدی تاثیرگذار بر بازار جهانی مس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صنعت مس طی سال‌های اخیر شاهد فراز و فرودهایی بوده است. در همین راستا تحلیلگران به این نتیجه رسیدند پس از اینکه تولید معادن مس جهان سه سال بدون تغییر ماند، پیش‌بینی می‌شود در مجموع، تولید سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد رشد ۲٫۱ درصدی باشد. همچنین انتظار می‌رود میزان تولید جهانی مس در سال ۲۰۲۲ میلادی ۳٫۹ درصد افزایش یافته و در برخی از کشورها به ویژه پرو به میزان پیش از همه‌گیری ویروس کرونا بازگردد.

رشد ۲٫۴ درصدی مصرف مس تصفیه شده در سال آینده

گروه مطالعات بین‌المللی مس گزارش داد که اغلب پروژه‌های تولید کنسانتره مس در حال تولید هستند که منجر به رشد تولید این محصول خواهد شد.

قرنطینه ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ میلادی کاهش موقتی مصرف مس تصفیه شده را به دنبال داشت. اما انتظار می‌رود مصرف مس تصفیه شده در سال ۲۰۲۱ بدون تغییر نسبت به سال گذشته ثبت شود. در حالی که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد رشد ۲٫۴ درصدی خواهد بود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.