سه شنبه, ۱۵ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 5 March , 2024 ساعت ×
آیین اختتامیه رویداد ملی ایده‌های فناورانه گل‌‌گهر برگزار شد
26 بهمن 1401 - 18:03
شناسه : 33444
با حضور معاون علمی رئیس جمهور؛ آیین اختتامیه رویداد ملی توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر و نمایشگاه دستاوردهای دانش‌بنیان منطقه بزرگ معدنی و صنعتی گل‌گهر روز سه‌شنبه 25 بهمن ماه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، برگزار و از 10 ایده برتر این رویداد ملی تجلیل شد.
ارسال توسط : منبع : شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌گهر
پ
پ

به گزارش فلزات نیوز، رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر که از ابتدای امسال به منظور شناسایی ایده‌های نو و فناورانه از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با همکاری وزارت صمت و باشگاه تولید آغاز شده بود، سرانجام با معرفی ایده‌های برتر به ایستگاه پایانی رسید.

این مراسم با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و شماری از مدیران ارشد بخش صنعت و معدن و پژوهشگران شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایندگان مجلس شورای  اسلامی و… برگزار شد.

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی رئیس جمهوری، علی آقامحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد نادری، عضو هیئت رئیسه مجلس، محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، وجیه‌الله جعفری، رئیس هیئت عامل ایمیدرو و حمیدرضا فولادگر، رئیس هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سخنرانان اصلی این آیین بودند.

در بخش جنبی این آیین، نمایشگاه دستاوردهای دانش‌بنیان شرکت گل‌گهر و شرکت‌های وابسته در حوزه ایده‌های فناورانه با حضور مسئولان و میهمانان حاضر در مراسم افتتاح شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.