دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
ابلاغ دستورالعمل صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه
15 اردیبهشت 1400 - 10:53
شناسه : 11725
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد؛ معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابلاغ دستورالعمل صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه خبر داد و گفت: به منظور بهره‌برداری بهینه از ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی موجود در کشور و افزایشِ بهره‌وری سرمایه، دستورالعمل صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شد.
ارسال توسط : منبع : شاتا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: پس از تدوین پیش‌نویس اولیه، با همفکری و هم‌اندیشی صاحب‌نظران، انجمن‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی این دستورالعمل نهایی شد.

وی افزود: این دستورالعمل به منظور ایجاد وحدت رویه در صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه برای اشخاص حقوقی با تاکید بر الکترونیکی بودن فرایندها، به‌کارگیری شناسه کسب و کار و یکپارچه‌سازی اطلاعات مجوزها تدوین شد. در همین راستا هدف از تهیه آن زمینه‌سازی برای بهبود فضای کسب و کار، تسهیل، تسریع و شفاف‌سازی کلیه امور مرتبط با صدور گواهی فعالیت تولید بدون کارخانه است.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان خاطرنشان کرد: تولید بدون کارخانه، توانمندی مهندسی- بازرگانی برای تولید برون‌سپاری شده با استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی موجود کشور توسط اشخاص حقوقی که نسبت به طراحی محصول، بازاریابی و عرضه محصولات با نشان تجاری خاص اقدام می‌نماید، تعریف شده است.

شایان ذکر است تمام فرایند صدور این مجوز در سامانه بهین‌یاب (www.behinyab.ir) انجام می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.