سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 July , 2024 ساعت ×
اجرای پروژه خانه‌سازی برای کارکنان ذوب‌آهن
20 بهمن 1399 - 11:25
شناسه : 6671
در آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه‌سازی ذوب‌آهن اصفهان عنوان شد: آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه‌سازی محله ظفر(B9) فولادشهر، همزمان با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین، منصور‌ یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان و مرتضی یزدخواستی عضو هییت‌مدیره این شرکت، بابک محمدی شهردار فولادشهر و آرش صیادی عضو هییت‌مدیره شرکت عمران فولادشهر، 19 بهمن ماه در محل این پروژه برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، غلامرضا سلیمانی با اشاره به همکاری ذوب‌آهن اصفهان، شهرداری، شرکت عمران فولادشهر و دیگر مسئولان شهرستان لنجان در این پروژه، اظهار داشت: در هلدینگ صدرتامین سعی شده است به منظور خانه‌دار شدن کارکنان شرکت‌های تابعه، اقدامات لازم انجام شود که در این راستا باید زمین‌های مساعد را شناسایی و برای بهره‌برداری و ساخت پروژه‌های مسکونی جهت کارکنان خود مهیا کنند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های کارخانه‌های سیمان و کاشی، تلاش کرده‌ایم تا با رعایت قانون و جهت تسریع و کمک به خانواده‌هایی که امروز با مشکلات اقتصادی مواجه هستند، برنامه ساخت این پروژه‌ها را به نحو احسن دنبال کنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین، گفت: در دهه مبارک فجر کار خیری برای کارکنان ذوب‌آهن اصفهان شروع شد و نباید فراموش کرد که این تلاشگران مسبب اتفاقات بسیار خوبی نظیر تثبیت سودآوری، خروج از زیان‌دهی، کسب مدال ملی صادرات و… طی ۴ سال گذشته هستند. امید است با اجرای این طرح کام کارکنان ذوب‌آهن اصفهان شیرین شود.

اولویت ما خانه‌دار شدن پرسنل است

منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان گفت: این ایام بهترین زمان برای شروع فاز اجرایی ساخت یک هزار واحد مسکونی با مشارکت بخش خصوصی و خود خریداران بود و امید است با اجرایی کردن این امر بتوانیم بخش کوچکی از دغدغه‌های کارکنان برای خانه‌دار شدن را پاسخ دهیم.
وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه خانه‌سازی برای کارکنان شرکت آرزوی قلبی من است، یاد آور شد: اولویت اول، خانه‌دار شدن کارکنان ذوب‌آهن است و بعد از آن نیز اهالی فولادشهر می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

پروژه ساخت یک هزار واحد مسکونی

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی در این آیین با اشاره به اینکه از ابتدا فولادشهر به منظور سکونت کارکنان ذوب‌آهن اصفهان احداث شده است، گفت: محله B9 یکی از بهترین محله‌ها و آخرین قسمت فولادشهر است که در یکی از بهترین قسمت‌های این شهر قرار دارد. به همین منظور این محله را برای کارکنان زحمتکش ذوب‌آهن خریداری کرده‌ایم تا پروژه ساخت یک هزار واحد مسکونی را برای کارکنان ذوب‌آهن اصفهان اجرایی کنیم.

وی با قدردانی از مسئولان شهر فولادشهر که جهت اجرای این پروژه با ذوب‌آهن همکاری کردند، بیان داشت: با برنامه‌ریزی که شده جامعه هدف این پروژه اقشار کم درآمدتر هستند که امید است بتوانیم با حداقل قیمت این واحدهای مسکونی را در اختیار کارکنان قرار دهیم.

ایرج شیرالی مجری طرح خانه‌سازی ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به ارزش یک هزار میلیارد تومانی این پروژه، گفت: این پروژه یک هزار واحدی که منابع مالی آن نیز خارج از منابع جاری شرکت تامین خواهد شد، با مشارکت کارکنان ذوب‌آهن و به منظور تامین مسکن ارزان قیمت اجرا می‌شود. وی با اشاره به اینکه در این طرح کارفرما ذوب‌آهن اصفهان است، خاطرنشان کرد: زمین این پروژه را از شرکت عمران به منظور خانه‌دار کردن کارکنان شرکت ذوب‌آهن خریداری کردیم؛ این طرح با ۳۶ هزار مترمربع در ۴ فاز طراحی شده است که می‌تواند ۴ هزار نفر را در خود جای دهد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.