سه شنبه, ۲۲ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 11 June , 2024 ساعت ×
ارزش ۱۴۳ هزار میلیارد ریالی معاملات بورس
20 آذر 1400 - 12:33
شناسه : 21620
در هفته منتهی به 19 آذرماه یک میلیون و 977 هزار تن انواع کالا به ارزش 143 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد 6 و 16 درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.
ارسال توسط : منبع : بورس کالا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۶۹۳ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۹۱ هزار و ۹۸۳ میلیارد ریال معامله شد. همچنین در این تالار یک میلیون  و ۲۷۵ تن سیمان، ۳۴۵ هزار و ۲۴۰ تن فولاد، ۸۱ هزار تن سنگ‌آهن، ۳۵ هزار و ۵۰۰ تن آهن‌اسفنجی، ۱۲ هزار و ۵۱۰ تن مس، ۱۰ هزار و ۲۷۵ تن آلومینیوم، یک هزار و ۶۰۰ تن روی و ۲۱ تن کنسانتره فلزات گرانبها مورد دادوستد قرار گرفت.

در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فراورده‌های نفتی و پتروشيمی ۲۷۵ هزار تن انواع کالا به ارزش ۵۰ هزار  و ۲۵ میلیارد ریال به فروش رسید. علاوه بر این در تالار مذکور ۸۶ هزار و ۴۲ تن مواد پلیمری، ۵۱ هزار تن وکیوم باتوم، ۵۱ هزار تن لوب کات، ۴۶ هزار و ۹۸۰ تن قیر، ۳۶ هزار و ۶۰۷ تن مواد شيميايی، سه هزار و ۷۹۵ تن روغن پایه و یک هزار و ۳۰۹ گوگرد معامله شد. همچنین هشت هزار و ۴۶۴ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.