شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
افت ۲ هزار واحدی شاخص بورس
08 دی 1400 - 15:00
شناسه : 22364
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه روندی پرنوسان داشت و در نهایت شاخص کل با کاهشی بیش از دو هزار واحدی به کار خود پایان داد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس با ۲۵۵۳ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۳۹۷ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۷۳۹ واحد افزایش یافت و رقم ۳۶۸ هزار و ۹۹ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۴۷۹ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۱۸ میلیارد ریال انجام دادند.

فولادمبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران و سرمایه‌گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل بانک ملت و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل بورس ۶ واحد افزایش یافت و رقم ۱۸ هزار و ۸۳۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۱۹۵ هزار معامله به ارزش ۲۱ هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال انجام دادند.

بیمه پاسارگاد، فرابورس ایران و صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل سرمایه‌گذاری صبا تامین، صنایع پتروشیمی تخت جمشید و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.