پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
افزایش عرضه نفت شیل آمریکا
26 خرداد 1400 - 13:36
شناسه : 13849
اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد که تولید نفت خام این کشور در ماه ژوئیه امسال با افزایش روزانه ۳۸ هزار بشکه‌ای به هفت میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه می‌رسد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) انتظار دارد تولید نفت این کشور از هفت میدان نفتی بزرگ شیل، در ماه ژوئیه ۳۸ هزار بشکه در روز افزایش یابد و به هفت میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه در روز یعنی بیشترین مقدار از ماه نوامبر ۲۰۲۰ برسد. این نهاد در برآورد ماهانه خود اعلام کرد که بیشترین افزایش تولید در حوضه پرمین، بزرگ‌ترین حوضه تولید نفت شیل در آمریکا خواهد بود.

انتظار می‌رود تولید نفت حوضه پرمین ۵۶ هزار بشکه در روز افزایش و به چهار میلیون و ۶۶۰ هزار بشکه در روز یعنی بالاترین رقم از ماه مارس ۲۰۲۰ برسد. علاوه بر این تولیدکنندگان آمریکا با بهبود قیمت نفت به حدود ۷۰ دلار برای هر بشکه فعالیت‌های حفاری‌ را افزایش داده‌اند.

بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود تولید گاز طبیعی از حوزه‌های اصلی شیل در ماه ژوئیه، کم‌تر از ۱۰۰ میلیون فوت‌مکعب در روز افزایش یابد و به ۸۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون فوت‌مکعب در روز برسد.

تولید گاز آمریکا در دسامبر ۲۰۱۹ به بالاترین رقم آن یعنی ۸۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون فوت‌مکعب در روز رسیده بود. لذا این نهاد اعلام کرد که تولیدکنندگان نفت شیل در ماه مه ۵۳۲ چاه حفاری و ساخت ۷۷۹ چاه را تکمیل کرده‌اند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.