دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024 ساعت ×
افزایش ۶۵۰ میلیارد تومانی تسهیلات صنعتی در چهارمحال و بختیاری
02 مرداد 1400 - 16:28
شناسه : 15447
رییس سازمان صعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری، گفت: تسهیلات طرح تامین مالی واحد‌های صنعتی دارای اولویت طی سال ۱۴۰۰ در چهارمحال و بختیاری به ۶۵۰ میلیارد تومان افزایش یافت.
ارسال توسط : منبع : شاتا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، سجاد رستمی رییس سازمان صعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: در ابتدا ۵۰۰ میلیارد تومان سهم تسهیلات برای بخش صنعت و معدن استان در نظر گرفته شده بود که با کمک ایمیدرو این مبلغ به ۶۵۰ میلیارد تومان رسید.

وی افزود: تسهیلات با هدف فعال کردن ظرفیت‌های خالی واحد‌های صنعتی در محصولات منتخب است و به ساخت تولید و بی‌نیاز کردن از واردات و توسعه صادرات غیرنفتی اختصاص دارد.

رییس سازمان صعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری، گفت: در طرح «تام» واحد‌های دارای شرایط می‎‌توانند در بانک‌های صنعت و معدن سپرده‌گذاری کرده و چند برابر آن، تسهیلات با نرخ ۱۸ درصد دریافت کنند.

رستمی بیان کرد: این تسهیلات همچنین به حمایت از طرح‌های فناورانه، تامین مالی اصناف تولید، فعال‌سازی معادن کوچک مقیاس، توسعه مناطق محروم و فعال‌سازی واحد‌های راکد اختصاص می‌یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح تام با توجه به تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری بین معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک صنعت و معدن و سازمان توسعه و ایمیدرو اجرایی شده است که واحد‌های صنعتی و معدنی استان می‌توانند به منظور استفاده از این طرح به سامانه http://behinyab.ir  مراجعه کنند. لذا هم‌اکنون ۹۲۱ واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری فعال است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.