جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024 ساعت ×
افزایش ۸ هزار واحدی بورس
19 آبان 1400 - 14:05
شناسه : 20346
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند حرکت بازار سرمایه امروز هم مانند روز گذشته صعودی بود و شاخص کل بورس توانست بیش از هشت هزار واحد افزایش یابد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس در معاملات امروز با هشت هزار و ۸۵۵ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۴۵۶ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم ‌وزن هم ۵۵۳۰ واحد افزایش یافت و به رقم ۳۹۱ هزار و ۳۰۲ واحد رسید. معامله‌گران این بازار ۵۷۱ هزار معامله به ارزش ۵۲ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال انجام دادند.

۳۰۹ نماد بورسی مثبت و ۷۰ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها بانک ملت، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، گروه مپنا، مخابرات ایران و معدنی و صنعتی گل‌گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی نوری و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ایران ۷۴ واحد افزایش یافت و به رقم ۲۰ هزار و ۶۴۷ واحد رسید. معامله‌گران این بازار با انجام ۳۱۴ هزار معامله ارزش معاملات را به ۲۰ هزار و ۱۵۶ میلیارد ریال رساندند.

۲۰۰ نماد فرابورسی مثبت و ۴۵ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها پلمیر آریاساسول و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پتروشیمی زاگرس، سنگ‌آهن گهرزمین و سرمایه‌گذاری صبا تامین، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و مدیریت انرژی امید تابان هور نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.