دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
اقدامات اثرگذار میدکو برای کسب تندیس در هفتمین جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی
21 آبان 1399 - 11:33
شناسه : 1362
مدیرعامل شرکت توسعه معدن و صنایع معدنی خاورمیانه ( میدکو) اقدامات اثرگذار این شرکت در دریافت نشان برنز هفتمین جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی را تشریح کرد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، علی اصغر پورمند افزود: این مجموعه شامل ۱۸ شرکت‌ در حوزه های مختلف تولیدی، مهندسی ، پشتیبانی، خدماتی، حمل و نقل و بازرگانی هستند که اجرای ۳۵ پروژه را بر عهده دارند.

وی گفت: شیوه مدیریت میدکو بر شرکت‌های زیرمجموعه، از نوع کنترل استراتژیک است و تمامی فعالیت‌های عملیاتی به شرکت‌های تابعه واگذار شده است.
مدیرعامل میدکو افزود: نگاه و تفکر جهانی، به روز بودن و آینده نگری، تیم مدیریتی مجرب، پیاده سازی فرآیند کامل و یکپارچه از ایده تا محصول و یکپارچگی در مجموعه شرکت های زیرمجموعه و همچنین تعیین اولویت ها و فرصت های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی از جمله اقدامات این مجموعه در افزایش بهره وری بوده است.
وی تمرکز بر تولید صنایع فولادی و مسی و صنایع بالادستی و تنوع در ارایه خدمات مرتبط را از دیگر برنامه ریزی های میدکو خواند و ادامه داد: میدکو سازمان دانشی، یادگیرنده، چابک و پیشرو است و استقرار صنایع معدنی و متالورژی در مجاورت معادن مرتبط و کاهش شدید هزینه حمل و نقل و … مورد توجه شرکت بوده است.

انتخاب تکنولوژی
پورمند گفت: انتخاب مهمترین سطح تکنولوژی‌ها در صنعت فولاد، طراحی و پیاده‌سازی بالاترین سطح تکنولوژی در صنعت مس برای نخستین بار، نگاه ویژه به سرمایه انسانی و استفاده از نیروهای جوان و تحصیل‌کرده در کنار افراد با تجربه از اقدامات اثرگذار میدکو در بهبود بهره روی در میدکو بوده است.
مدیرعامل میدکو ادامه داد: از دیگر اقدامات میدکو در راستای افزایش شاخص های بهره وری می توان به توسعه و استقرار راهکار جامع اطلاعاتی، توسعه و جاری سازی سیستم‌های مدیریتی و استانداردهای بین المللی و استقرار سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت، زیست محیطی و جامعه اشاره کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.