دوشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 2 October , 2023 ساعت ×
اقدامات شركت ورق خودرو در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی قدردانی شد
11 بهمن 1399 - 13:06
شناسه : 5992
نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری از دغدغه‌مندی و اقدامات موثر این شرکت در زمینه تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی، به‌ویژه در شرایط فعلی، قدردانی کرد.
ارسال توسط : منبع : شرکت فولاد مبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین امیرقلی جعفری در ادامه به شرایط اشتغال جوانان در شهرستان بروجن اشاره و تاکید کرد: با وجود ظرفیت‌های موجود در این شهرستان و به‌طورکلی در استان چهارمحال و بختیاری، وجود معضل بیکاری جفا بر مردم است.

وی از ایجاد نوعی سازوکار عملی در خصوص رفع محرومیت‌زدایی و بهبود شرایط فعلی در شهرستان گفت: در تلاش هستیم زمینه را برای توزیع عادلانه منابع مهیا سازیم و امیدواریم با بهره‌گیری از مدیران مجرب و کارآمد بتوانیم در مسیر رشد و ترقی استان گام برداریم.

توسعه پایدار، رمز شکوفایی

در جریان این دیدار، مدیرعامل ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن استقبال از طرح‌های پیشنهادی نماینده شهرستان بروجن، توسعه پایدار را رمز شکوفایی استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن عنوان کرد.

وحید میرزایی، ضمن اشاره به شرایط موجود و برنامه‌های آتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، به نقش و رسالت این شرکت در زمینه خودکفایی صنعت خودروسازی کشور افزود: با تلاش و همت کارکنان این شرکت، به روند روبه‌رشد خودکفایی کشور و بی‌نیازی از واردات ورق گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی سرعت بخشیده‌ایم.

وی در ادامه بر لزوم توسعه همکاری‌های منطقه در حوزه‌های صنعت تاکید کرد و خواهان توجه و نگاه ویژه مسئولان به مباحثی از قبیل رفع ضرورت‌های منطقه و تلاش در جهت جذب سرمایه‌گذاری موثر و همچنین توسعه اشتغال از طریق حمایت از کسب‌ وکارهای کوچک شد. مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: این شرکت در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش خواهد کرد تا بیش‌ازپیش زمینه‌های اشتغال‌زایی جوانان را فراهم آورد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.