چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
امسال ماموریت بزرگی بر شانه مدیران است
07 فروردین 1401 - 19:30
شناسه : 25944
مدیرعامل شرکت مس؛ مدیرعامل شرکت مس صبح دیروز 6 فروردین، با حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز و عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی به طور جداگانه ملاقات و گفت‌و‌گو کرد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، شرکت ملی صنایع مس ایران با همت و کار جهادی شعار«تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین» را عملیاتی خواهد کرد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی رستمی مدیرعامل شرکت مس با اشاره به شعار سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: ماموریت بزرگی که برعهده مدیران به ویژه بخش صنعت و تولید گذاشته شده تکلیف ما را سنگین‌تر کرده است.

وی با بیان اینکه تولید یک میلیون تن کنسانتره در مس سونگون هدف بزرگی است که با توجه به توان شرکت ملی مس دور از دسترس نیست، افزود: برای ایجاد واحد ذوب ۴۰۰ هزار تنی در سونگون برنامه مشخص داریم و تبدیل کنسانتره به کاتد گام نخست در ایجاد ارزش افزوده اقتصادی از این محصول با ارزش به شمار می‌آید.

مدیرعامل شرکت مس ضمن تاکید بر عزم و اراده این شرکت برای توسعه صنایع پایین‌دستی جهت بهره‌مندی کشور و استان از منافع سرشار، گفت: تحقق این اهداف منوط به استفاده فناوری‌های دانش‌بنیان، ظرفیت جوانان انقلابی و کار و تلاش جهادی است.

رستمی در پایان خاطرنشان کرد: با تلاش و همت جهادی جایگاه مجتمع مس سونگون را ارتقاء می‌دهیم و امیدواریم در ظرف سه سال آتی، شاهد بهره‌برداری از واحد ذوب، تولید کاتد و صنایع پایین‌دستی باشیم.

در این دیدارها امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی ضمن ارائه رهنمودهایی، برای علی رستمی در هدایت شرکت ملی صنایع مس ایران آرزو توفیق روزافزون نمودند.

لازم به ذکر است که در این دیدارها جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و «مهدی اهرابی» عضو هییت‌‌مدیره و معاون هماهنگی، «کیارش مهرانی» معاون مالی و اقتصادی «بهروز رحمتی» معاون توسعه و اکتشافات، «مهدی سلمانی» مدیر گروه حراست،«محمدجواد خلیلی» مشاور مدیرعامل و مدیرگروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل، «جهانگیر رضوی» مدیر مجتمع مس سونگون و دیگر مدیران علی رستمی را همراهی کردند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.