سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 April , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
اهدای تندیس برتر به پروژه توسعه ذوب مس شهربابک
19 بهمن 1400 - 11:05
شناسه : 24343
پروژه توسعه ذوب مس خاتون‌آباد، موفق به کسب «تندیس نقره‌ای» در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران شد که افتخار بزرگی برای مجتمع مس شهربابک و شرکت ملی صنایع مس ایران در سطح پروژه‌های ایران محسوب می‌شود.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بنا بر نتایج ارزیابی و با رای هییت داوران دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران، طی مراسمی که در مرکز توسعه مدیریت نفت برگزار شد، پروژه توسعه ذوب خاتون‌آباد «تندیسِ نقره‌ای» را به‌عنوان بالاترین سطح، تندیس اهدایی در دوره دهم از آن خود کرد.

از اواخر سال ۱۳۹۶، حوزه معاونت توسعه و مهندسی در ساختار مجتمع مس شهربابک ایجاد شد که تعریف و تدوین استراتژی‌های توسعه این مجتمع با تاکید بر توجه به تعریف صحیح پروژه‌ها و استقرار نظام مدیریت پروژه با رویکردهای تعالی، به این حوزه واگذار شد.

بر اساس این گزارش، رقابت جایزه ملی مدیریت پروژه هر ساله توسط انجمن مدیریت پروژه ایران به‌عنوان نماینده رسمی IPMA جهانی برگزار می‌شود که پس از تهیه و ارسال اظهارنامه به انجمن توسط تیم پروژه، ارزیابی از پروژه توسعه ذوب خاتون‌آباد طی سه روز با حضور ارزیابان متخصص این انجمن در سایت خاتون‌آباد انجام شده است.

گفتنی است، مجتمع مس شهربابک در پی دریافت این تندیس اعلام کرد، دستیابی به این موفقیت، پایانِ راه نبوده و به معنای شروع حرکتی است که بتواند نظام مدیریت پروژه را بیش از پیش در بین پروژه‌ها و طرح‌های مجتمع مس شهربابک جاری سازد تا علاوه بر نمایان شدن نتایج و دستاوردهای آن در حوزه‌های اقتصاد، جامعه و محیط‌زیست به‌عنوان الگویی برای سایر حوزه‌های شرکت ملی صنایع مس ایران نیز باشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.