یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ Sunday, 3 December , 2023 ساعت ×
اولویت وزارت صمت «تنظیم بازار» است
27 مهر 1399 - 10:49
شناسه : 459
معاون وزیر صمت: معاون وزیر صمت با بیان اینکه اولویت نخست وزارتخانه موضوع بازار است، گفت: همه بخش‌ها و دستگاه‌ها و حوزه نظارتی و اصناف برای تنظیم بازار باید هماهنگ باشند.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، سعید زرندی در مراسم تودیع و معارفه معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه اظهار داشت: اولویت نخست و مهم‌ترین مسئله پیش روی امروز وزارت صمت موضوع بازار است.

وی افزود: مسئولیت اصلی بازار در وزارت صمت نیز با معاونت بازرگانی داخلی است و با توجه به سوابق و تجربیات قبلی آقای قبادی جای امیدواری است که امور بیش از پیش بهبود یابد.

معاون طرح و برنامه وزیر صمت بیان کرد: پیچیدگی‌های تنظیم بازار در شرایط حاضر و با لحاظ همه جوانب و شاخص‌های کلان اقتصادی کشور، باید انجام شود و در همین راستا هماهنگی جامع بین بخش‌ها و حتی بین دستگاه‌های مختلف و حوزه نظارتی و اصناف یک ضرورت غیر قابل انکار است.

زرندی با اشاره به ضرورت تکمیل و راه‌اندازی همه سامانه‌های مربوط به لجستیک و توزیع در بخش بازرگانی کشور، تصریح کرد: متولی این موضوع معاونت بازرگانی داخلی است که باید در این خصوص همت بیشتری به خرج دهد و اقدامات قبلی هر چه سریع‌تر به سرانجام برسد.

وی تاکید کرد: ارتباط موثر و تنگاتنگ معاونت بازرگانی داخلی با اصناف در روند تنظیم بازار بسیار گره‌گشا است.

معاون طرح و برنامه وزیر صمت اضافه کرد: شفاف‌سازی رویه‌ها یکی از ملزومات کاری معاونت بازرگانی داخلی است و با توجه به تاکیدات ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت، باید موضوع بازار با نگاه جدید و با اولویت کاهش آسیب به اقشار ضعیف در دستور کار معاونت بازرگانی داخلی قرار گیرد.

بر اساس گزارشی از مهر، با حکم علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس قبادی به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه منصوب شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.