پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024 ساعت ×
اکسین، برترین تولیدکننده ورق عریض دنیا
11 اسفند 1400 - 13:31
شناسه : 25262
رییس بازرسی و حفاظت فنی شرکت مهندسی توسعه نفت فعال بودن بخش صادرات فولاد اکسین را نوید بخش اتفاقات خوب آینده دانست و گفت: امروز می‌توانیم بگوییم فولاد اکسین یکی از برترین تولیدکنندگان ورق‌های عریض در دنیا است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد اکسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی کلاکی رییس بازرسی و حفاظت فنی شرکت مهندسی توسعه نفت، اظهار داشت: روز سه‌شنبه مورخ ۱۰ اسفندماه از خط تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان و فرایند تولید ورق‌‌های خطوط لوله گوره به جاسک که در این شرکت پی‌ریزی و تولید می‌شد، بازدید کردیم. در همین راستا خوشبختانه همکاری با این شرکت به خوبی جلو رفته و خوشحالیم که فولاد اکسین در جایگاهی که شایسته آن است، قرار گرفت.

وی با بیان اینکه فعال بودن بخش صادرات فولاد اکسین نوید بخش اتقاقات خوب آینده است، افزود: فولاد اکسین به عنوان تنها تولیدکننده ورق‌های عریض فولادی در کشور مسئولیت‌های اجتماعی خود را به خوبی به انجام داده است.

رییس بازرسی و حفاظت فنی شرکت مهندسی توسعه نفت در پایان خاطرنشان کرد: مسائل فنی پروژه میادین غرب کارون و خط لوله کریت کمپ به امیدیه انجام و امروزه می‌توانیم بگوییم که فولاد اکسین یکی از برترین تولیدکنندگان دنیا در حوزه تولید ورق‌های عریض است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.