پنج شنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 26 January , 2023 ساعت ×
ایجاد مرکز ملی تعمیرات ولوهای صنعتی در ذوب‌‌آهن اصفهان
04 اردیبهشت 1401 - 18:49
شناسه : 27010
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان گفت: زمان آن رسیده است که با استفاده از تجربیات موفق متخصصان شرکت در تعمیرات ولوها، کارگاه‌های رها شده یا کارگاه‌هایی که به صورت کامل به کارگرفته نشده‌اند، به طور موثر، فعال شوند تا یک مرکز تعمیرگاهی ملی ولو ایجاد کنیم.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان، به همراه جمعی از مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت با حضور در کارگاه‌های پیرامونی کارخانه و با هدف تجهیز کارگاه‌های پیرامونی کارخانه، از جمله ایجاد و راه‌اندازی مرکز تعمیرگاهی ولوهای صنعت فولاد و خطوط تولید شرکت‌های صنعتی در کلاس و فشارهای مختلف که یکی از نیازهای روزانه و مهم این کارخانه بزرگ صنعتی و سایر شرکت‌ها و صنایع کشور است، بازدید کردند.

وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات تلاشگران شرکت که با همت بلند و تکیه بر توان و تجربه کارگران و دانش فنی متخصصان داخلی به دستاوردها و رکوردهای متعدد دست پیدا کردند، اظهار داشت: باید با تمام توان از همه ظرفیت‌های این کارخانه عظیم استفاده کنیم تا بتوانیم نیازهای خود را از داخل تامین و وابستگی کم‌تری به خارج از شرکت داشته باشیم.

وی، هدف از این دیدار را بازدید میدانی از کارگاه‌های معطل مانده شرکت دانست و افزود: زمان آن رسیده است که با استفاده از تجربیات موفق متخصصان شرکت در تعمیرات ولوها، کارگاه‌های رها شده یا آن‌ها که کاملا به کارگرفته نشده‌اند، به طور موثر، فعال شوند تا یک مرکز تعمیرگاهی ملی ولو ایجاد کنیم. این مرکز علاوه بر رفع نیاز شرکت بزرگ ذوب‌‌آهن اصفهان، به سایر صنایع و شرکت‌های کشور نیز خدمات ارائه خواهد داد.

رخصتی بر جانمایی این کارگاه و آغاز عملیات آن به قید فوریت با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود در شرکت تاکید کرد و گفت: با توجه به ضرورت و نیاز شرکت و سایر صنایع کشور، تحریم‌های ناعادلانه و لزوم صرفه‌جویی و استفاده از دانش متخصصان داخلی، وجود چنین مرکزی در صنایع کشور بیش از پیش احساس می‌شود که با راه‌اندازی این مرکز نیازهای خود را رفع خواهیم کرد و همچون گذشته، دانش فنی خود را نیز برای توسعه علم و صنعت کشور در اختیار صنایع دیگر قرار خواهیم داد.

لازم به ذکر است که سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان در این دیدار، از کارگاه‌های ۶، ۲۱، ۲۵، ۲۷، ۲۸، ۲۹، خانه‌سازی، محوطه بتن‌سازی و پولیگون پایگاه صنعتی و ساختمان نبوت بازدید کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.