دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
ایران مهربان در آغوش فولادهرمزگان
28 تیر 1400 - 9:52
شناسه : 15246
تفاهم‌نامه تامین مالی در راستای انجام مسئولت اجتماعی جهت مشارکت در طرح پویش ایران مهربان با هدف اکرام و حمایت از کودکان یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، توسط معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان، جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، عطاءالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و کیکاووس ندایی معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان، امضا و مبادله شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، نازنین شیبانی تذرجی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان، با اشاره به اینکه سایر صنایع با الگوبرداری از فولاد هرمزگان باید در چنین طرح‌هایی مشارکت کنند، اظهار داشت: شرکت فولاد هرمزگان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود خوش درخشید و پس از انعقاد تفاهم‌نامه مابین استانداری هرمزگان، کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان و شرکت فوق با مشارکت در پویش « ایران مهربان»، حمایت از دو هزار یتیم و فرزند محسنین در شرق استان هرمزگان را عهده‌دار شد.

وی افزود: مشارکت نیکوکاران و بنگاه‌های اقتصادی در ارائه خدمات مطلوب‌تر و توانمندی هر چه بهتر جامعه هدف تحت حمایت اثر بخش است، لذا امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این عزیزان مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان در استان، برطرف شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به واسطه حمایت ماهیانه از فرزندان ایتام و محسنین تحت، گفت: از سایر واحدهای اقتصادی استان دعوت می‌شود در پویش «ایران مهربان » و حمایت از آنان مشارکت داشته باشند.

شیبانی بیان کرد: همه‌ی ما باید جامعه را جزوی از خانواده خود بدانیم و با دید وسیع انسانی در کنار فرزندان محروم از نعمت پدر که تقدیر به‌گونه‌ای دیگر آن‌ها را از وجود این پشتوانه عظیم بی‌بهره کرده است، پدرانی که علی‌رغم میل باطنی‌شان به‌دلیل بیماری، کهولت سن، از کار افتادگی و گسستن از فضای پرمهر خانوادگی، توان اداره زندگی خود را نداشته و تامین معیشت خانواده بر دوش زنان نهاده شده است، قرار گیریم. در این راستا با اجرای طرح محسنین شرایطی فراهم شد تا نیکوکاران به نیازمندترین خانواده‌ها نیز کمک کنند.

وی ادامه داد: حمایت از خانواده‌های نیازمند و محسنین استان باید در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شود. لذا افزایش سرانه پرداختی و کمک‌های خیرین باعث کاهش مشکلات ایتام و محسنین خواهد شد تا بتوانند آتیه‌ای درخشان را برای خود رقم بزنند.

در این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری هرمزگان، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان و همچنین از پیگیری های معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان و مدیر مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

فولاد هرمزگان حامی ایتام استان

عطاءالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در پایان این نشست با بیان اینکه کمک کردن به نیازمندان باقیات صالحات است، خاطرنشان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به نیازمندان، در مرحله نخست تفاهم‌نامه‌ای برای تحت پوشش قرار دادن دو هزار نفر از یتیمان و محسنین شرق استان هرمزگان امضا شد و امیدواریم تمام صنایع در این حرکت مومنانه شرکت داشته باشند؛ زیرا حمایت از یتیمان و نیازمندان جامعه باقیات و صالحات است.

شایان ذکر است که «ایران مهربان» پویشی با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان است که در راستای طرح اکرام ایتام آغاز شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.