سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
ایساتیس به چرخه تولید باگشت
18 شهریور 1400 - 15:00
شناسه : 17473
گروه صنعتی ایساتیس پس از رهایی از دوران رکود و ورشکستگی توسط ۳ شرکت توانمند معدنی و صنعتی چادرملو، آسفالت طوس و شهداب یزد فعالیت مجدد خود را برای تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی از جمله پکیج‌های شوفاژ دیواری، رادیاتورهای پانلی و حوله‌ای و کولرهای گازی اسپلیت آغاز کرد و اکنون به پشتوانه سهامداران جدید و توانمند در عرصه تولید و صنعت در نظر دارد علاوه بر تداوم تولیدات پیشین، محصولات جدید دیگری وارد بازار لوازم خانگی و صنعتی کند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ناصر تقی‌زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که پیشرو در تکمیل زنجیره تولید است، اظهار داشت: بزودی ایساتیس به پشتوانه توان و تجربه مدیران جدید خود به یکی از توانمندترین شرکت‌های تولیدی تبدیل خواهد شد که قادر است علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر کند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: گروه صنعتی ایساتیس از حدود دو سال پیش قادر به ادامه فعالیت نشد و در نتیجه با توقف تولید عملا این واحد نوپا و مدرن صنعتی در یزد که از تکنولوژی روز دنیا نیز برخوردار است به مرز ورشکستگی و تعطیلی کامل کشیده شد. در پی این رکود دراز مدت، چندی پیش به درخواست مسئولان استان و توافق مالک آن  با مشارکت و سرمایه‌گذاری چادرملو، شرکت آسفالت طوس و شرکت شهداب یزد این مجموعه صنعتی از خطر تعطیلی دائمی و بیکاری حدود ۴۵۰ نیروی کار رهایی یافت.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.