چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
ایمیدرو حامی شرکت مس در مسیر توسعه
17 اسفند 1400 - 9:03
شناسه : 25492
رییس هیات عامل ایمیدرو در حاشیه برگزاری چهارمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته گفت: با توجه به رویکردهای قابل تقدیر شرکت ملی صنایع مس با تمام وجود از این شرکت حمایت خواهیم کرد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو در حاشیه برگزاری چهارمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاه به تولید بازار با اشاره به وضعیت معدنی کشور،  اظهار داشت: برپای این همایش در حوزه توسعه صنایع غیرآهنی می‌تواند کمک شایانی به توسعه مجموعه‌های صنایع غیرآهنی از زنجیره‌های پایین‌دستی به سمت زنجیره‌های بالادستی در حوزه اکتشاف و فناوری کند.

وی با اشاره به حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در همایش فلزات غیرآهنی، افزود: در بازدیدی که روز دوشنبه از نمایشگاه داشتیم هم شرکت‌های دانش‌بنیان و هم شرکت‌های بزرگی که پیمانکاری هستند و روند تجهیز قطعات را انجام می‌دهند حضور داشتند، لذا این روند را باید به فال نیک گرفت.

رییس هیات عامل ایمیدرو، گفت: مس یکی از مواد معدنی است که نقش بسیار تاثیرگذاری دارد، در همین راستا ما طی سال جاری و ۹ ماهه نخست سال ۱٫۴ میلیارد دلار صادرات داشتیم که این امر توانست کمک شایانی به تامین ارز و توسعه اقتصادی در استان‌های مختلف کند. با توجه به حضور شرکت‌های دانش بنیان این نمایشگاه بی شک می‌تواند در حوزه توسعه صنایع غیرآهنی تاثیر بسزایی داشته باشد.

جعفری با بیان اینکه شرکت مس در همایش صنایع غیرآهنی و در رویکردهای خلاقانه دیگر بستر مناسبی را در جهت حمایت از دیگران و سایر نهادها در این حوزه فراهم کرده است، تاکید کرد: این رویکرد شرکت مس نشان می‌دهد که این شرکت می‌خواهد در زنجیره‌های مختلف همراه و همکاری کند تا ما به رویکردهای مدنظرمان دست پیدا کنیم و به توسعه لازم برسیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رویکردهای اتخاذ شده از سوی شرکت مس برای ما قابل تقدیر است، از این رو با تمام توان از این شرکت و رویکردهایی که اتخاذ می‌کند حمایت خواهیم کرد و این روند را ادامه می‌دهیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.