پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023 ساعت ×
بازدید دبیر شورای راهبردی کشور از فولاد اکسین
11 دی 1400 - 10:56
شناسه : 22457
حجت الاسلام والمسلمین احمد سلطانی دبیر شورای راهبردی دولت ایران قوی در کشور و هیات همراه، چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن گفتگو با مدیرعامل، و جمعی از مدیران داخلی شرکت از خط تولید فولاد اکسین بازدید کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد اکسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، امین آسیابان مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین احمد سلطانی دبیر شورای راهبردی دولت ایران قوی در کشور به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای این شرکت و برنامه‌های پیش رو پرداخت و اظهار داشت: در ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ توانستیم به همت وتلاش جوانان شرکت و با وجود دو ماه تعطیلی برق در خردادماه و تیرماه، به دستاوردهای خوبی در زمینه تولید و فروش محصولات برسیم، همچنین از کارهای مهم و ماندگار نورد موفقیت‌آمیز ورق API 5LX80PSL2 بوده که با دانش فنی جوانان این شرکت رقم خورد و در جایگاه خود دستاورد بسیار مهم و استراتژیکی برای کشور عزیزمان ایران بوده است.

وی در خصوص صادرات محصولات فولادی این شرکت افزود: خوشبختانه پس از دو سال در خرداد ماه موفق به صادرات ورق‌های فولادی به قلب اروپا شدیم.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان در بحث مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: برپایی مرکز واکسیناسیون و توزیع بسته‌های معیشتی و… از جمله موارد در این زمینه است. همچنین از آنجایی که نیروی انسانی این شرکت همواره به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت مورد توجه بوده است، در سال ۱۴۰۰ طرح طبقه‌بندی مشاغل و تبدیل وضعیت خانواده ایثارگران را جهت کارکنان این شرکت اجرا کردیم.

آسیابان با اشاره به اهمیت طرح فولاد سازی این شرکت، بیان کرد: اجرای طرح فولادسازی این شرکت در تکمیل زنجیره ارزش و تحقق ظرفیت اسمی محصولات بسیار موثر است، به همین جهت در این زمینه اقداماتی خوبی انجام شد و انتظار این را داریم که با همراهی مسئولان استانی و ملی اجرای این پروژه هر چه سریع‌تر شروع شود.

لزوم حمایت از شرکت فولاد اکسین

حجت الاسلام احمد سلطانی دبیر شورای راهبردی دولت ایران قوی در کشور با اشاره به اینکه تولید یک مسئله محوری است، اذعان داشت: یکی از دلایل بازدید از شرکت‌های صنعتی تشکر از زحمات دست‌اندرکاران است، لذا ضمن تشکر از مدیرعامل و مدیران و پرسنل شرکت که همگی جوانان متخصص بومی این منطقه بوده و مراحل طرقی را در دل این کارخانه طی کرده‌اند، امیدواریم که آینده بهتری را برای این شرکت شاهد باشیم. در این مدت که مقام معظم رهبری بر مسئله تولید داخل تاکید دارند، یکی از مراکزی که خوش درخشید فولاد اکسین خوزستان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان شورای راهبردی کشور باید بتوانیم ضمن بررسی مسئله تولید در دل کارخانه‌ها به رفع موانع تولید کمک کنیم. در دیداری که امروز از شرکت فولاد اکسین انجام شد و صحبت‌هایی که با مدیرعامل جوان و متخصص این شرکت داشتیم ضمن دریافت اخبار بسیار خوشحال‌کننده از روند رو به رشد شرکت و تولید محصولات فوق استراتژیک، همچنین نگاه جدی و برادرانه مدیریت شرکت به نیروی انسانی جوان انشالله بتوانیم روز به روز شاهد پیشرفت صنعت کشور، استان و به خصوص شرکت فولاد اکسین خوزستان باشیم و همه در هر جایگاهی که قرار داریم بتوانیم همدلی و همراهی خود را در این مسیر پربرکت داشته تا با تقویت بازوان اجرایی این مجموعه ضمن اجرای سریع طرح فولادسازی به جهت ادامه دادن پرقدرت این شرکت در مسیر توسعه، نگاه ویژه‌ای به تولید محصول باکیفیت و همچنین صادرات محصول به کشورهای‌ منطقه و اروپا داشته باشیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.