یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024 ساعت ×
بازدید مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از تعمیرات کارگاه اکسیژن
10 مرداد 1401 - 20:19
شناسه : 30870
امروز یکشنبه 9 مرداد ماه، مدیرعامل ذوب‌آهن از تعمیرات کارگاه اکسیژن شرکت، بازدید و بر تسریع در اجرای این پروژه و راه‌اندازی آن تاکید کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، ایرج رخصتی در حاشیه این بازدید، به اهمیت کارگاه اکسیژن در تولید محصولات فولادی و بهره‌گیری از تمام توان برای افزایش بهره‌وری اشاره کرد و گفت: در تعمیرات کارگاه اکسیژن و همچنین در مراحل نهایی ساخت کارگاه جدید اکسیژن، باید همکاران بهره‌برداری نیز حضور داشته باشند تا عیوب احتمالی کار در حین انجام پروژه به حداقل برسد و همچنین بهره‌بردار باید با اشراف کامل، کار را شروع کند. در این بین، انتقال دانش عملی اتفاق خواهد افتاد و بهره‌وری نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی ضمن تاکید بر تکمیل و راه‌اندازی پلنت جدید اکسیژن شرکت، عنوان کرد: ساختار واحدهای سازمانی باید متناسب و مطابق با وظایف و اهداف سازمان طراحی شوند. بر این اساس نیروی انسانی مورد نیاز کارگاه جدید اکسیژن باید با دقت و سرعت، نیاز‌سنجی شود و تامین آن در دستور کار قرارگیرد. 

شایان ذکر است تولید ۲۵ هزار نرمال مترمکعب بر ساعت اکسیژن گازی، ۱۸ هزار نرمال مترمکعب بر ساعت نیتروژن گازی، به همراه محصولات مایع شامل آرگون مایع معادل گازی آن ۹۰۰ نرمال مترمکعب در ساعت، اکسیژن مایع معادل گازی آن یک هزار و ۵۰۰ نرمال مترمکعب در ساعت و اکسیژن و ازت مایع معادل گازی آن ۵۰۰ نرمال مترمکعب در ساعت، از ظرفیت‌های کارگاه جدید اکسیژن شرکت است که به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

همچنین این کارگاه با مخازن مایع سه هزار مترمکعبی اکسیژن، یک هزار و ۵۰۰ مترمکعبی ازت و ۱۰۰ مترمکعبی آرگون، از نوسانات شدید مصارف اکسیژن در فولادسازی جلوگیری و تولید نرمال و با برنامه در این بخش را پشتیبانی خواهد کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.