سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024 ساعت ×
بازدید معاون امورمعادن وزارت صمت از چادرملو
02 بهمن 1400 - 9:54
شناسه : 23403
معاون امورمعادن و فراوری وزارت صنعت، معدن و تجارت روز پنجشنبه 30 آذرماه 1400 از مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، رضا محتشمی پور معاون امورمعادن و فراوری وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از مجتمع معدنی چادرملو با حمید جهانی معاون امور معادن و فراوری چادرملو و فرهاد آذرین فر مدیرکل حوزه مدیرعامل دیدار کرد. در این بازدید که علمدار یزدی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد ایشان را همراهی می‌کرد، از نزدیک در جریان فعالیت‌های معدن چادرملو قرار گرفت و از تلاش مدیران و کارگران این مجموعه قدردانی نمود.

در ادامه بازدید حمید جهانی مدیر مجتمع چادرملو با اشاره به اینکه شرکت با بیش از هفت هزار نفر نیروی کار مستقیم و بالغ بر ۴۲ هزار نفر به‌طور غیرمستقیم نقش قابل توجهی درتولیدات اقتصاد کشور ایفا می‌کند و با توجه به تقاضای بالا از چادرملو برای تامین ماده اولیه، خواستار اخذ پهنه‌های معدنی از سازمان‌های ذی‌ربط شد تا پهنه‌های اکتشافی مناسبی را در اختیار مجموعه چادرملو قرار دهند.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های دلسوزانه ناصر تقی‌زاده مدیرعامل شرکت و اعضا هییت‌مدیره، افزود: با حمایت این عزیزان مجوز طرح‌های بزرگ صنعتی شامل، واحدهای گندله‌سازی، آهن‌اسفنجی، کنسانتره سنگ‌آهن، تولید ورق و فولادهای آلیاژی، اجرام و آجر نسوز، ذوب و کلاف فولادی و نیروگاه خورشیدی مورد موافقت قرار گرفت که با توکل به خدا در آینده نزدیک در استان یزد اجرایی خواهد شد.

مدیر مجتمع چادرملو در پایان درباره منابع مالی این طرح‌ها، خاطرنشان کرد: برای اجرای اين پروژه‌ها بالغ بر ۸۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری پیش‌بينی شده است که‌ بخش اعظم آن از محل تسهیلات و اعتبارات بانکی، حمایت سهامداران، درآمد حاصل از فعالیت واحدهای معدنی و صنعتی موجود و تدابیر و فنون مدیریتی تامین می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.