جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024 ساعت ×
بازدید کارشناسان ایمیدرو از منطقه ویژه اقتصادی لامرد
13 دی 1401 - 12:58
شناسه : 32308
گروهی از کارشناسان ایمیدرو از مجتمع آلومینیوم جنوب و همچنین منطقه ویژه اقتصادی لامرد، زیرساخت ها و صنایع مستقر در آن دیدن کردند.
ارسال توسط : منبع : باشگاه آلومینیوم
پ
پ

به گزارش فلزات نیوز، جمعی از کارشناسان ایمیدرو با حضور در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، از امکانات و پیشرفت های حاصل شده در منطقه و زیرساخت‌های آن بازدید کردند. طی این برنامه همچنین نشستی با کوروش فتاحی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد برگزار شد.

فتاحی در این دیدار اظهار کرد: دسترسی به بندرپارسیان و بازار حوزه خلیج فارس، برخورداری از نیروهای تحصیل‌کرده و متخصص و دسترسی به آبهای آزاد از امتیازات ویژه این منطقه به‌شمار می‌رود که می‌تواند دستاوردهای مطلوبی برای سرمایه‌گذاران منطقه به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در آینده منطقه ویژه اقتصادی تبدیل به منطقه ویژه خلیج فارس دوم خواهد شد، افزود: فراهم شدن زیرساخت‌ها و استقرار صنایع بالادستی از جمله سالکو از دیگر مزایای حضور سرمایه‌گذارارن به‌ویژه در حوزه صنایع پایین دستی آلومینیوم در این منطقه به‌شمار می رود.

کارشناسان این سازمان، همچنین از مجتمع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین واحد تولید آلومینیوم کشور، و پس از آن از بندر پارسیان و امکانات آن، که در مجاورت منطقه ویژه لامرد قرار دارد دیدن کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.