سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 April , 2024 ساعت ×
بازنگری سیاست‌های کلی معدن
25 اردیبهشت 1401 - 9:52
شناسه : 27776
اولین جلسه بازنگری سیاست‌های کلی معدن، امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : مهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، اولین جلسه بازنگری سیاست‌های کلی معدن، امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، به ریاست حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مصطفی میرسلیم، محمدرضا باهنر و مجید انصاری به عنوان اعضای کمیسیون زیربنایی و تولیدی و سعیدی‌کیا دبیر کمیسیون و روسای کمیته‌ها و کارگروه‌های مرتبط و نمایندگانی از دفتر امور اکتشافی وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی برگزار شد، اعضا به بررسی سیاست‌های کلی معدن ابلاغی ۱۳۷۹ پرداخته و گزارشی با عنوان «بررسی وضعیت فعلی بخش معدن و صنایع معدنی و ضرورت انجام پایش سیاست‌های کلی بخش معدن» توسط امیر عظیمی دبیر کمیته صنعت، معدن و ارتباطات ارائه شد.

در این گزارش، بخش‌های مربوط به آخرین وضعیت موجود در معادن و صنایع فولادی و مقایسه با هدف‌گذاری افق ۱۴۰۴ و صادرات مواد معدنی و صنایع معدنی و همچنین چالش‌های عمده و تنگناهای موجود، مورد توجه حاضرین قرار گرفت و اعضای کمیسیون، پیرامون آن نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

گفتنی است، کمیسیون زیربنایی و تولیدی هفته گذشته کار بازنگری سیاست‌های کلی انرژی را به اتمام رساند و قرار است در نهایت، بندهای پیشنهادی کمیسیون زیربنایی و تولیدی درباره بازنگری سیاست‌های کلی معدن در صحن مجمع، مطرح و پس از تصویب به رهبری تقدیم شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.