دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
بازگشت ۵۵ واحد تولید استان مرکزی به چرخه تولید
23 آبان 1400 - 10:35
شناسه : 20460
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده و تعامل با دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها، از ابتدای سال تاکنون بیش از 55 واحد صنعتی راکد استان مرکزی به چرخه تولید بازگشتند.
ارسال توسط : منبع : شاتا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عادل لهراسبی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین شرکت شهرک‌های صنعتی استان بازگشت رونق تولید به واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است. لذا به همین منظور واحدهای راکد استان شناسایی و پس از ارزیابی‌های اولیه و با استفاده از پتانسیل‌های استانی و ملی مشکل آنان مرتفع می‌شود.

وی ضمن تشکر از اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: همراهی و مساعدت تیم اقتصادی استان و دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان و همچنین بانک‌ها تاثیر بسزایی در حل مشکلات واحدهای تولیدی داشته و خواهد داشت که خوشبختانه در استان مرکزی این وفاق وجود دارد و ایجاد رونق تولید در شرکت هپکو پس از سال‌ها رکود نمونه خوبی از این همراهی‌ها است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، گفت: کمک به تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش با ارائه تسهیلات بانکی و جذب سرمایه‌گذاران جدید و حل اختلافات مدیریتی از جمله فعالیت‌هایی بوده که موجب بازگشت این واحدها به چرخه تولید شده است.

لهراسبی در پایان خاطرنشان کرد: روند پیگیری بازگشت واحدهای تعطیل استان مرکزی به چرخه تولید کشور تداوم خواهد داشت و برنامه ویژه‌ای برای تکمیل ظرفیت واحدهایی نیز در دستور کار سازمان قراردارد. از این تعداد ۴۳ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مابقی در خارج از آن مستقر هستند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.