جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024 ساعت ×
باسا مدیا اپلیکیشنی اختصاصی برای خانوادۀ بزرگ فولاد مبارکه و باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان
10 آبان 1399 - 7:56
شناسه : 949
صادق فرخی مدیر خدمات عمومی و امور رفاهی فولاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین گفت: طبق استراتژی اصلی شرکت فولاد مبارکه مبنی بر تحول دیجیتال، واحد خدمات عمومی و امور رفاهی فولاد مبارکه برای ارائۀ خدمات باکیفیت در بستر دیجیتال و برخط، اقدام به ایجاد شرکتی با نام باسا (بازار اجتماعی سرآمد ایرانیان) نمود؛ شرکتی که همۀ سهام‌داران آن شرکت‌های زیرمجموعۀ فولاد مبارکه‌اند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، فرخی به فعالیت‌های اصلی شرکت بازار اجتماعی سرآمد ایرانیان پرداخت و گفت: عمدۀ فعالیت این شرکت ارائۀ خدمات رفاهی و بانکداری در بستر اینترنت است. همچنین فعالیت‌های تبلیغاتی و ایجاد تلویزیون اینترنتی، ایجاد نرم‌افزارهای تخصصی برای شرکت‌ها و ارائۀ خدمات رفاهی به پرسنل فولاد مبارکه به‌صورت الکترونیکی از دیگر فعالیت‌های این شرکت است. به‌طور خلاصه این شرکت پرچم‌دار خدمات رفاهی الکترونیکی و مکانیزه در حوزۀ صنعت است.
مدیر خدمات عمومی و رفاهی فولاد مبارکه در ادامه به رونمایی از اپلیکیشن «باسا مدیا» اشاره کرد و گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکۀ سپاهان یکی از سهام‌داران این شرکت است؛ بنابراین جهت ارتباط آنلاین هدفمند با هواداران و خانوادۀ بی‌شمار این باشگاه، اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن باسا مدیا کرد. افراد جهت نصب این اپلیکیشن می‌توانند به سایت http://baasa.ir مراجعه کنند. امکان نصب این اپلیکیشن روی گوشی‌های اندروید و ios وجود دارد و خدمات مختلفی در آن ارائه می‌شود. دایرۀ خدمت‌رسانی این اپلیکیشن مربوط به کارکنان فولاد مبارکه، هواداران تیم سپاهان، خانواده‌ها و فرزندان آن‌هاست و افراد می‌توانند در همۀ حوزه‌ها، خدمات قابل‌ارائه، هدفمند و کنترل‌شده با تأیید وزارت ارشاد دریافت کنند.
فرخی به پخش تلویزیونی بازی به‌صورت زنده از طریق این اپلیکیشن اشاره کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند بازی‌ها را از طریق تلویزیون اینترنتی به‌صورت آنلاین و ضبط‌شده مشاهده کنند و همچنین سوابق بازیکنان، اخبار باشگاه، اطلاعات عمومی تیم‌ها و بازی‌ها را در این اپلیکیشن دریافت نمایند.
وی به دیگر امکانات این اپلیکیشن اشاره کرد و گفت: افراد همچنین می‌توانند در باسا مدیا گروه‌های دو یا چندنفره تشکیل بدهند، کانال بسازند، در اطراف خود مراکز تفریحی، هنری، تجاری و … را پیدا کنند و خدمات دیگری مثل پرداخت قبوض، پرداخت، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، اخبار ورزشی، بازی و سرگرمی، رزرو    تور   و هتل، دنبال کردن اخبار دقیق و به‌روز کرونا، خرید با تخفیف از
 ۳ هزار فروشگاه طرف قرارداد، ساخت استیکر، استفاده از بات‌های کاربردی و … را دریافت کنند. سایت فولاد مبارکه هم در این اپلیکیشن قابل‌دسترسی است.
مدیر خدمات عمومی و رفاهی فولاد مبارکه به امنیت باسا مدیا اشاره کرد و گفت: برای طراحی و ساخت این اپلیکیشن بیش از ۱ سال کار کارشناسی، فنی مهندسی و طراحی صورت گرفته و با پشتیبانی ۲۴ ساعته دارای امنیت بسیار خوبی است و در این زمینه از الگوریتم رمزنگار منحصربه‌فرد و جابه‌جایی داده‌ها استفاده شده است تا حداکثر امنیت را برای حریم خصوصی افراد ایجاد کند. خوشبختانه استقبال خوبی هم از این اپلیکیشن ظرف روزهای  گذشته صورت گرفته و حدود ۵ هزار نفر از هواداران این اپلیکیشن را نصب کرده‌اند و بقیۀ هواداران هم می‌توانند این اپلیکیشن را به‌صورت رایگان از سایت دریافت کنند و از خدمات آن استفاده کنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه:
هواداران سپاهان با نصب این اپلیکیشن حمایت خود را از باشگاه سپاهان اعلام کنند
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه نیز در گفت‌گو با خبرنگار  ایراسین  گفت: «باسا مدیا» سوپر اپلیکیشنی است که دارای ظرفیت‌های مختلف خدماتی، آموزشی، اطلاع‌رسانی، سرگرمی، ورزشی و… است و ذیل آن تلویزیون اینترنتی سپاهان قرار دارد. این ظرفیت‌ها اپلیکیشن باسا را به یک مجموعۀ کامل خدمات‌دهی به همۀ طیف‌های جامعه، به‌خصوص جامعۀ بزرگ فولاد کشور تبدیل می‌کند. یکی از محورهای ویژۀ این اپلیکیشن ارائۀ خدمات رفاهی به خانواده بزرگ فولاد کشور است تا سیاست‌های مدنظر معاونان و مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه با قدرت و جدیت دنبال شود.
محمدرضا ساکت به اهمیت خانواده‌ها در این اپلیکیشن اشاره کرد و افزود: در حیطۀ مسائل آموزشی، آموزش‌های خانوادگی، بهداشتی، اخلاقی، آشپزی، اصول خانه‌داری و… از ویژگی‌های مهم این اپلیکیشن است که ظرفیت فراگیری را برای خانواده‌ها به وجود می‌آورد و توجه ویژه‌ای به این بخش شده تا همه مردم بتوانند با اطمینان و خیال راحت آن را نصب کنند و از ظرفیت‌های آن بهره‌مند شوند؛ چراکه شرکت‌های معتبر فولاد مبارکه راهبری این مجموعه را بر عهده دارند؛ شرکت‌هایی که در زمینه آی‌تی پیشتازند و خود فولاد مبارکه به‌عنوان شرکتی با بالاترین استاندارهای نوین مدیریتی و حتی آی‌تی در کشور در راهبری و فعالیت‌های راهبردی این مجموعه نقش بسزایی داشته است.
ساکت در ادامه به بخش باشگاه فرهنگی-ورزشی فولاد مبارکۀ سپاهان در این اپلیکیشن پرداخت و گفت: در بخش تلویزیون سپاهان، پخش مسابقات زنده و رویدادهای مختلف ورزشی برنامه‌ریزی و ساماندهی شده و این امر نه‌فقط فوتبال که سایر رشته‌های ورزشی را نیز شامل می‌شود. پخش این رویدادها هم به‌صورت آفلاین و هم به‌صورت زنده سازماندهی شده و همۀ نیازهای سمعی و بصری خانوادۀ بزرگ فولاد و همۀ کسانی را که عضو آن می‌شوند پاسخ خواهد داد. همچنین هواداران می‌توانند آخرین اخبار باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان، اطلاعات تیم‌ها، برنامۀ بازی‌ها و… را رصد کنند. امیدواریم با کامل شدن همۀ بخش‌ها، ظرفیت‌ها و مزیت‌هایی که برای این اپلیکیشن تعریف شده، شاهد رویدادی قدرتمند در عرصۀ فضای مجازی باشیم.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه در خاتمه ضمن دعوت از همۀ هواداران برای نصب این اپلیکیشن گفت: یکی از جوامع هدف‌ ما هواداران باشگاه سپاهان‌اند که به دنبال شنیدن و دیدن اخبار به‌روز این باشگاه هستند و ازآنجا‌که ما در حال حاضر در یک نبرد رسانه‌ای قرار داریم و از ابزارهای مختلفی برای تضعیف تیم‌های ورزشی به‌خصوص تیم‌هایی مثل فولاد مبارکۀ سپاهان که از ظرفیت‌های موجود در پایتخت بهره نمی‌برند، استفاده می‌شود، طبیعتا  نیاز به یک رسانۀ قدرتمند برای ارتباط با هواداران احساس می‌شود و این امر در این سوپر اپلیکیشن فراهم شده است. من از همۀ هواداران دعوت می‌کنم این اپلیکیشن را نصب کنند و از این طریق حمایت خودشان را از باشگاه فولاد مبارکۀ  سپاهان اعلام کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.