جمعه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 7 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
باشگاه «مس شهربابک» نایب قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد
14 بهمن 1399 - 13:18
شناسه : 6263
در آخرین دیدار از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته جانبازان و معلولین کشور، تیم مس شهربابک پس از شکست شهرداری ورامین عنوان نایب قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در چارچوب روز پایانی بیست و یکمین دوره مسابقات باشگاهی لیگ برتر والیبال نشسته مردان، روز گذشته ۱۳ بهمن ماه طی دیداری حساس و‌ نفسگیر تیم والیبال مس شهربابک به‌رغم پیروزی مقابل قهرمان این دوره از رقابت‌ها به مقام دوم این مسابقات دست یافت. این نایب قهرمانی در حالی رقم خورد که مس شهربابک و شهرداری ورامین در بردها و ست شماری مساوی شدند؛ اما متاسفانه تیم مس در پوئن شماری تمام مسابقات، ۸ امتیاز از حریف خود کمتر بدست آورد و به این ترتیب شهرداری ورامین قهرمان و مس شهربابک و ذوب‌آهن اصفهان مقام نایب قهرمانی و سومی مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور را کسب کردند.
باشگاه صنعت مس شهربابک در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران از سال گذشته در رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور حضور دارد و در اولین فصل حضور خود در سال گذشته موفق به کسب مقام سومی شده است.
براساس این گزارش، هادی رضایی سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهربابک و سرپرست کاروان ورزشکاران جانباز و معلول ایران در پاراالمپیک توکیو در پایان این رقابت‌ها گفت: سطح رقابت‌های امسال حتی از مسابقات پارا المپیک هم بیشتر بود و این جای تقدیر از مدیرانی دارد که حمایت از ورزشکاران جانباز و معلول را در دستور کار دارند.
وی با تقدیر از حمایت‌های جناب آقای سعدمحمدی از ورزش جانبازان و معلولین، ایشان را مدیری ورزش دوست معرفی و خاطرنشان داشت: در زمان حضورجناب آقای سعدمحمدی در ذوب‌آهن اصفهان، تیم والیبال نشسته ذوب‌آهن قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد و خوشحالیم که ایشان همین نگاه را در شهربابک دنبال می‌کنند.
همچنین در پایان این رقابت‌ها کتاب «بچه‌های حاج قاسم» به یاد سپهبد شهید سلیمانی از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی مس شهربابک به تمامی تیم‌ها اهداء شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.