دوشنبه, ۱۸ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 8 July , 2024 ساعت ×
با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون یورویی خط تولید مفتول با توان تولید ۶۰۰ هزار تن راه‌اندازی می‌شود
13 دی 1399 - 7:33
شناسه : 4542
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با سرمایه گذاری ارزی ۱۰ میلیون یورویی بنیاد مستضعفان، خط تولید مفتول در این کارخانه تا پایان سال راه اندازی و توان تولید این کارخانه به ۶۰۰ هزار تن میلگرد و مفتول خواهد رسید.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، سید پرویز فتاح در بازدید از کارخانه فولاد اروند در حاشیه خرمشهر با اعلام خبر راه اندازی خط تولید مفتول در این کارخانه تا پایان سال اظهار داشت: بنیاد مستضعفان با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در منطقه خواف استان خراسان رضوی، اولین فاز کنسانتره را راه اندازی کرده و در همان منطقه نیز گندله سازی احداث می کند.
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه گندله تولید شده در خراسان رضوی توسط بنیاد مستضعفان به کارخانه فولاد کاوه در هرمزگان منتقل می شود افزود: شرکت فولاد کاوه در بندرعباس، ظرفیتی معادل ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن شمش و بیلت دارد و کارخانه اروند در این منطقه نیز ظرفیت تولید ۴۸۰ هزار تن میلگرد دارد.
بنیاد مستضعفان برای توسعه خوزستان آماده همه نوع همکاری است/ اشتغال نیروی های بومی اولویت داردآمادگی بنیاد مستضعفان برای سرمایه گذاری در دزفول / خط سوم کارخانه دوده فام دزفول راه اندازی می شودبنیاد مستضعفان به نیت شهید سلیمانی ۵ هزار بسته حمایتی بین کودکان نیازمند توزیع می کند
وی گفت: علی رغم ظرفیت تولید میلگرد در کارخانه فولاد اروند، این کارخانه تا امروز ظرفیت تولید مفتول را نداشت که با سرمایه گذاری ۱۰ میلیون یورویی بنیاد مستضعفان، این کارخانه توان تولید ۱۲۰ هزار تن مفتول را تا پایان سال خواهد داشت.
فتاح گفت: بر همین اساس تا پایان سال ظرفیت تولید در کارخانه فولاد اروند به بیش از ۶۰۰ هزار تن می رسد.
به گفته رئیس بنیاد مستضعفان، کارخانه فولاد اروند این امکان را دارد تا در زمین فعلی خود، ظرفیتی معادل ظرفیت موجود را ایجاد کند و توان تولید در این کارخانه به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن برسد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.