چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 31 May , 2023 ساعت ×
بخش خصوصی جلوه‌گر اقتصاد مقاومتی
07 دی 1400 - 15:00
شناسه : 22345
در بازدید سردار محمد نجار رییس ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت دفاع و هیات همراه از مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو، مدیرعامل این شرکت ضمن تشریح طرح‌های و پروژه‌های در دست اقدام چادرملو و اقدامات انجام شده در جهت رشد تولید و تلاش‌های مستمر برای داخلی‌سازی تجهیزات و قطعات مورد نیاز عملیات معدنکاران و صنایع فولادی و نیز تامین نیازهای زیر‌ساختی گفت: برای پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد تحول و دگرگونی در ساختار توسعه، مهمترین اصل اصلاح تفکر مدیریت اقتصادی از دولتی به بخش خصوصی است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی چادرملو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ناصر تقی‌‌زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، اظهار داشت: با متمرکز کردن توان سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ اقتصادی و برداشتن موانع و بروکراسی‌های اداری بازدارنده و نیز ارائه تسهیلات حمایتی می‌توان شاهد تحولی چشمگیر در زیرساخت‌های توسعه از جمله تامین آب، برق، گاز، جاده، راه‌آهن و سایر نیازهای اساسی بود.

وی افزود: اکنون زمانی است که بخش خصوصی به عنوان بازوان عملیاتی به یاری دولت برخیزد و در جهت توسعه و آبادانی، محرومیت‌‌زدایی و ایجاد اشتغال حرکت شتابنده‌ای را آغاز کند.

اقدامات ارزشمند چادرملو

سردار محمد نجار نیز پس از بازدیدهای خود با اشاره به اقدامات چشمگیر شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دل کویر، گفت: در این شرکت با تکمیل زنجیره تولید کارهای بزرگی صورت گرفته و علاوه بر اشتغال‌زایی قابل توجه، بخشی از مشکلات اقتصاد کشور نیز مرتفع شده است. لذا این اقدامات ارزنده به جوانان و آیندگان امیدواری می‌دهد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: تجربیات ارزشمندی در این شرکت و واحدهای صنعتی آن تجمیع شده که برای تعمیم آن به سایر مجموعه‌های صنعتی نیاز به همدلی و حمایت بیشتر از سوی دولت است تا شاهد شکوفایی اقتصادی و بالندگی روز افزون در کشور باشیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.