دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۴۰۲ Monday, 19 February , 2024 ساعت ×
برندسازی صبانور از طریق ارتقا کیفیت و راندمان تولید
26 اردیبهشت 1401 - 12:39
شناسه : 27826
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، در بازدید از واحدهای تولیدی و طرح‌های توسعه شرکت صبانور، از مجموعه معادن گلالی و باباعلی واقع در غرب کشور بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های درحال‌انجام این دو معدن مهم قرارگرفت.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی ومعادن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مدیران عامل شرکت‌های صبانور، تجلی توسعه معادن و فلزات و نیز معاونین هلدینگ «ومعادن» در کنار جمعی از مسئولین این شرکت‌ها اردشیر سعدمحمدی را در بازدید از واحدهای تولیدی و طرح‌های توسعه شرکت صبانور و مجموعه معادن گلالی و باباعلی واقع در غرب کشور، همراهی ‌کردند.

محدوده معادن باباعلی در ۳۵ کیلومتری شهر همدان واقع ‌شده و دارای پنج آنومالی است که درحال‌حاضر دو آنومالی آن در حال استخراج بوده حدود چهار میلیون تن ذخیره قطعی دارد که سقف تناژ استخراجی سالانه آن، ۶۰۰ هزار تن اعلام شده است.

محدوده معادن گلالی در ۲۸ کیلومتری شهرستان قروه واقع در استان کردستان، دارای دو آنومالی فعال بوده و این محدوده دارای حدود ۱۸ میلیون تن ذخیره قطعی و سقف تناژ استخراجی سالانه آن، ۵۰۰ هزار تن است.

در ادامه این بازدیدها، مدیرعامل «ومعادن» و همراهان به ترتیب از کارخانه گندله‌سازی همدان، ذوب‌آهن غرب و کارخانه کنسانتره همدان بازدید کرده و ضمن استماع گزارش مسئولین این واحدها، در خصوص وضعیت تولید، چالش‌ها و طرح‌های توسعه آن‌ها، به بحث و تبادل ‌نظر پرداختند.

آموزش، پژوهش، آینده‌نگری و اقدام به موقع

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، ضمن سپاس و قدردانی از مدیران، کارشناسان و کارگران مجموعه واحدهای تولیدی تحت پوشش صبانور اظهار داشت: با پیش‌بینی تمهیدات لازم، امکان رشد قابل توجه تولیدات واحدهای تحت پوشش صبانور، فراهم شود.

وی بر انجام کار پژوهشی در زمینه فراوری محصولات در جهت افزایش کمی و کیفی تولید واحدها تاکید و آینده‌نگری و اقدام به ‌موقع در خصوص توسعه زیرساخت‌ها مانند تامین برق و آب مورد نیاز را لازمه توسعه صنعت دانست و افزود: مسیر پیشرفت و توسعه شرکت صبانور، با برندسازی از طریق ارتقا کیفیت و راندمان تولید میسر می‌شود.

مدیرعامل «ومعادن»، گفت: به عنوان سرمایه‌گذار، ضمن تقدیر از تمامی تلاش‌های صورت‌گرفته، انتظار داریم با توجه به پتانسیل بالایی که در نیروهای جوان و متخصص صبانور وجود دارد و استفاده بهینه از منابع موجود، بیش از گذشته شاهد رشد و پویایی این مجموعه باشیم.

سعدمحمدی، همچنین بر بازنگری در طراحی کارخانه و ارزیابی فراوری باطله‌ها برای رشد راندمان و سوداوری مجموعه تاکید کرد.

وی بیان کرد: این مهم است که در هر جایگاهی هستیم، نقش خود را در تولید و ارتقا درآمد ناخالص ملی، در حد توان و امکانات خود ایفا کنیم. توفیق در خدمت‌رسانی به مردم، رساندن منافع به ایشان و توسعه تولید و اشتغال در کشور از بزرگ‌ترین ارزش‌های الهی است که باید قدر بدانیم و در راستای انجام وظایف خود به ‌خوبی حرکت‌ کنیم.

مدیرعامل «ومعادن» در پایان خاطرنشان کرد: با اشاره به تغییر پرسرعت فناوری در جهان، اهمیت روزافزون برنامه‌ریزی برای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای روز دنیا و ارتقا دانش و مهارت کارکنان تمامی شرکت‌های گروه برای بهبوری شرایط کار، باید به شدت مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.