جمعه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 7 June , 2024 ساعت ×
برگزاری آیین اختتامیه تجلیل از کارگران نمونه گل‌گهر
28 مهر 1400 - 12:14
شناسه : 19401
آیین اختتامیه چهارمین جشنواره نظام پیشنهادها و تجلیل از کارگران نمونه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر صبح امروز با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و کارگران شرکت و مدیران عامل شرکت‌های منطقه گل‌گهر برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت گل‌گهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، اظهار داشت: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بنا به موفقیت‌های چند سال گذشته جزو شرکت‌های سرآمد بورسی و صنعتی کشور محسوب می‌شود که این به خاطر تلاشی است که برای صنعت کشور انجام می‌دهید.

وی افزود: بسیاری از اتفاقات خوبی که در منطقه گل‌گهر رخ داد، حاصل زحمات همه اجزای شرکت، منطقه و نیز افرادی است که در کف کارگاه‌ها و خط مقدم عملیات و اجرا هستند. البته یکی از آفات صنعت همواره پرداختن به حواشی و مسائل غیر مرتبط به حوزه کاری بوده که در این زمینه اجازه دخالت در امور فنی را به افراد غیر مرتبط در هر جایگاهی به هیچ عنوان نمی‌دهیم.

توجه به توسعه سیستم‌ها امری مهم در گل‌گهر

محسن نبوی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های گل‌گهر نیز در این مراسم، گفت: طی سال جاری، توجه به توسعه سیستم‌ها در شرکت مورد تاکید مدیرعامل بود که سعی کردیم سیستم‌هایی نظیر نظام پیشنهادها، ۵S، تعالی و… را در شرکت نهادینه کنیم. لذا نهادینه شدن این سیستم‌ها در گرو همکاری و حمایت کارگران و کارکنان است.

انتخاب کارگران نمونه براساس سایت سیمرغ

مجید علیدادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نیز در این آیین، بیان کرد: کارگران نمونه براساس داده‌هایی که از عملکرد افراد در نرم افزار سیمرغ استخراج می‌شود، انتخاب شده‌اند. در همین راستا حتی ارزیابی خود افراد ملاک است که در کنار ارزیابی مافوق و ارزیابی عملکرد قرار می‌گیرد که این روند در نهایت منجر به انتخاب کارگران نمونه می‌شود.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه شرکت گل‌گهر در سال ۱۳۹۹ و همچنین برگزیدگان جشنواره نظام پیشنهادها در گل‌گهر تجلیل شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.