جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024 ساعت ×
برگزاری جلسه تعاملی مدیرعامل ذوب‌آهن با امام جمعه چرمهین
28 شهریور 1400 - 10:53
شناسه : 17969
به منظور تعامل بیشتر با مردم منطقه و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان جلسه تعاملی مدیرعامل شرکت با حجت‌الاسلام مصطفی واهبی‌زاده امام جمعه چرمهین ۲۷ شهریور برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرک ذوب‌آهن در ابتدای این دیدار که کوروش اسفندمند مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای نیز حضور داشت با اشاره به ارتباط سازنده این شرکت با مردم منطقه و شهرستان، اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و برقراری تعاملات سازنده و مناسب در کنار سایر ارگان‌ها و مردم منطقه خواهد ایستاد. این شرکت آمادگی دارد با همکاری سایر نهادهای شهرستان و دریافت مجوزهای لازم، طرح انتقال پساب از چرمهین و سایر شهرهای شهرستان را مجدد بررسی و در دستور کار قرار دهد.
 
حجت الاسلام مصطفی واهبی‌زاده با قدردانی از اقدامات ذوب‌آهن اصفهان در سطح منطقه و شهرستان، گفت: در شهر چرمهین با مسائل و مشکلات زیادی رو به‌رو هستیم و از این مجموعه بزرگ صنعتی می‌خواهیم که در کنار مردم این منطقه باشد و در حل این مشکلات بکوشد.

وی به پیشینه خوب ذوب‌آهن در حل مشکلات منطقه اشاره کرد و افزود: در خصوص مسائل مختلف از جمله امور فرهنگی، اجتماعی و زیرساختی کمبودهایی داریم که امیدواریم با یاری شرکت بزرگ ذوب‌آهن این معضلات حل شود.
 
امام جمعه چرمهین در پایان با بیان اینکه اقدامات ذوب‌آهن اصفهان در خصوص تعاملات منطقه‌ای بسیار مثبت است، خاطرنشان کرد: انتقال پساب چرمهین یکی از اقدامات مهم ذوب‌آهن اصفهان برای این شهر است که امیدواریم به زودی اجرایی شود. علاوه بر این تولید ریل یکی از محصولات استراتژیک و مورد نیاز کشور است که ذوب‌آهن اصفهان توانست با نیروهای متخصص و بومی خود به این مهم دست یابد.

گفتنی است، در این نشست کوروش اسفندمند مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای ذوب‌آهن اصفهان نیز گزارشی از تعاملات شرکت با مسئولان شهرستان و استان ارائه نمود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.