دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024 ساعت ×
برگزاری جلسه مشترک روابط عمومی ۲ فولادساز بزرگ كشور
29 اردیبهشت 1400 - 16:19
شناسه : 12450
همزمان با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و به منظور تعامل و هم‌افزایی بیشتر، جلسه مشترک مدیران و مسئولان روابط عمومی‌های دو فولادساز بزرگ کشور در ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادمبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه در این جلسه سازنده، اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان یک جایگاه مهم در سازمان، با شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب می‌تواند ضمن ایجاد آرامش برای ذی‌نفعان، سازمان را از حاشیه‌های مخرب دور نگه دارد.

وی، عدم توجه به آموزش، تجربه‌های جدید و خلاقیت را یکی از آسیب‌های اصلی در حوزه روابط عمومی دانست و افزود: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی‌های حوزه صنعت، ایجاد نشاط در جامعه از طریق اطلاع‌رسانی دستاوردها و موفقیت‌های صنایع است که موفقیت در این امر، مستلزم تولید محتوای هنرمندانه است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه، گفت: روابط عمومی‌های فولادمبارکه و ذوب‌آهن اصفهان با هم‌افزایی می‌توانند در دستیابی به اهداف خود و تحقق اولویت‌های سازمانی بسیار بهتر عمل کنند. لذا ایجاد هماهنگی بیشتر و افزایش تعامل و همکاری میان این دو بخش از جمله برنامه‌هایی است که با جدیت دنبال خواهد شد.

تعامل مشترك روابط عمومی دو فولادساز بزرگ كشور

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد: این دو مجتمع عظیم صنعتی که قطب صنعت فولاد کشور هستند از دیرباز ارتباط و تعامل خوبی با یکدیگر دارند. در این راستا روابط عمومی‌های این دو سازمان در بهبود این تعامل و ارتباط سازنده، نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

وی استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی، توسعه فعالیت در فضای مجازی و توجه ویژه به ایده‌پردازی و خلاقیت را  از جمله نیازهای امروز، دانش و هنر روابط عمومی دانست و ادامه داد: روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان تلاش نموده، نقش این سازمان در مسئولیت‌های اجتماعی و دستاوردهای شاخص آن را با شیوه‌های نوین به افکار عمومی معرفی نماید و بی‌شک در این راه، همکاری و تعامل با روابط عمومی‌های حوزه صنعت ازجمله روابط عمومی مجتمع فولادمبارکه می‌تواند بسیار موثر و سازنده واقع شود.

تلاش برای افزایش تعامل و هم‌افزایی دو مجتمع بزرگ صنعتی کشور

همچنین مجید مرادیان معاون روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان ضمن استقبال از  هم‌افزایی و تعامل مشترک در عرصه‌های مختلف به ویژه مباحث رسانه‌ای عنوان کرد: با توجه به نقش مهم این دو مجتمع بزرگ صنعتی کشور در  تولید فولاد و اشتغال‌زایی و همچنین حساسیت و جایگاه مهم روابط عمومی در انجام ماموریت‌های محوله، همکاری، هم‌افزایی و تعامل در مباحث مشترک بیش از گذشته باید دنبال شود.

لازم به توضیح است که در ابتدای این دیدار مسئولان روابط عمومی فولادمبارکه و ذوب‌آهن با حضور در یادمان شهدای گمنام ذوب‌آهن ضمن بزرگداشت مقام شامخ این اسطوره‌های ایثار، با آرمان‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.