دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
برگزاری دوره آموزشی مدیران هلدینگ صدرتامین
15 آبان 1400 - 10:13
شناسه : 20082
دوره آموزشی توسعه شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران هلدینگ صدر تامین با توجه به اهمیت ارزیابی و ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران ارشد ۱۲ و ۱۳ آبان‌ماه در ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، دوره آموزشی توسعه شایستگیهای حرفهای مدیران هلدینگ صدر تامین در تداوم برنامه‌های آموزشی این هلدینگ و در راستای اجرای مدل‌های مختلف تعالی سازمانی توسط مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب‌آهن اصفهان در محل سالن جلسات مدیرعامل این شرکت با حضور ۳۰ نفر از معاونان و مدیران شرکت‌های ذوب‌آهن اصفهان و فراورده‌های نسوز ایران برگزار شده است.

در این دوره آموزشی دو روزه که با بازدید حاضران از خط تولید ذوب‌آهن اصفهان همراه بود، ابراهیم شیخ مدرس این دوره آموزشی به تشریح مدل‌های توسعه و پیشرفت شرکت‌ها و مدیران آن‌ها با رویکرد توسعه شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران پرداخت و با مشارکت و ارائه نظرات حاضران که به صورت آموزش کارگاهی اجرا شد به ارزیابی سوابق و نتایج پیاده‌سازی ارزیابی‌ها و مدل‌های مدیریتی در شرکت‌های صدر تامین و از جمله ذوب‌آهن اصفهان و شرکت فراورده‌های نسوز ایران پرداخت.

مدرس این دوره آموزشی به اهمیت منابع و سرمایه‌های انسانی در مسیر  بلوغ سازمانی مبتنی بر اساس مدل (پی سی ام)، مفهوم، الگو و معماری مدل شایستگی، برترین مدل‌های شایستگی‌های سازمانی و شایستگی‌های مدیران در جهان، کاربردهای کانون ارزیابی و نتایج آن، روش‌های رسمی و غیررسمی آموزش و یادگیری، نقش فناوری در توسعه منابع انسانی، تشریح مدل توسعه فردی در شرکت ناسا، توانمندی و تحلیل فرایندهای منابع انسانی، رهبری سازمانی و تعریف و اولویت‌بندی پروژه‌های بهبود پرداخت و تجربیات خود از سال‌ها حضور در سازمان‌ها و تدریس فرایندهای منابع انسانی در کشور را مطرح کرد.

احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت ذوب‌آهن اصفهان در این جلسه به تشریح  تاریخچه وآخرین شرایط تولید و مسایل منابع انسانی این شرکت پرداخت و اظهار امیدواری نمود که دوره آموزشی مذکور با نتایج مناسب و تداوم لازم برای مدیران حاضر و سایر همراه باشد.

شایان ذکر است که ابراهیم شیخ دارای مدرک دکتری مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبائی تهران است. وی سال‌ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مدیریت و مهندسی صنایع در دانشگاه‌های صنعتی شریف، دانشگاه تهران، صنعتی خواجه نصیر و دانشگاه آزاد اسلامی تدریس کرده و در حوزه منابع انسانی و مقوله‌های مختلف از جمله الگوهای مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، مدیریت منابع انسانی، حاکمیت شرکتی و نقش و مسئولیت اعضای هییت‌مدیره، ارتباطات در مدیریت و سازمان، وظایف و نقش ارزیابان در کانون‌های ارزیابی، دارای تألیفات متعدد است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.