پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 7 December , 2023 ساعت ×
برگزاری دومین نشست ذوب‌آهن با امام جمعه زرین شهر
16 شهریور 1400 - 11:04
شناسه : 17356
امام جمعه زرین شهر در پی نشست اخیر با مسئولان ذوب‌آهن اصفهان، در این مجتمع عظیم صنعتی حضور یافت و با منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر در این نشست که به منظور پیگیری مباحث مربوط به تعاملات منطقه‌ای برگزار شد، فعالیت‌های مشترک فرهنگی و همچنین توجه به اشتغال، همکاری و ارتباط نزدیک با اداره کار منطقه در سال گذشته و امسال را شایسته قدردانی دانست و اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان باید در خصوص مسائلی که ابهامات و سوالاتی وجود دارد، اطلاع‌رسانی بیشتری انجام داده و از طریق برگزاری جلسات مختلف با مسئولان و نخبگان منطقه، به دنبال رفع آن‌ها باشد.

وی با اشاره به اهمیت تقویت اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته به ویژه در شرایط کنونی،  افزود: در این راستا بهتر است که امکان بازدید از پروژه‌های مربوط به آب وانتقال پساب برای مسئولان منطقه فراهم شود تا کارشناسان مربوطه توضیحات لازم را ارائه نمایند.

استفاده از نیروهای بومی اولویت اصلی ذوب‌آهن

منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان نیز طی سخنانی به اقدامات این شرکت در جهت اشتغال‌زایی و در اولویت بودن منطقه و استان اشاره کرد و گفت: آمادگی و تمایل کامل برای استفاده از توانمندی‌های منطقه را داریم و در این راه با مشکل و محدودیتی مواجه نیستیم.

وی ادامه داد: ذوب‌آهن اصفهان نگاه ویژه‌ای به استفاده از نیروهای بومی و اشتغال‌زایی در منطقه دارد، اما حل مشکل اشتغال تنها با فعالیت یک شرکت امکان‌پذیر نیست. البته حرکت ذوب‌آهن در این مسیر مشهود است و طی سال‌های اخیر شاهد افزایش به کارگیری نیروهای بومی در این مجتمع عظیم صنعتی هستیم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در پایان از امام جمعه زرین شهر که همواره مشوق فعالیت‌های مشترک و خدمت به منطقه است، قدردانی کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.