شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
برگزاری سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی
27 مهر 1400 - 8:49
شناسه : 19306
سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی«اینوماین» با هدف افزایش ظرفیت‌های دانش‌بنیان کشور در حوزه معدن و صنایع معدنی روز دوشنبه 26 مهرماه با حضور وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، امید اصغری رییس یونیدر، برات قبادیان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، رحیمیان معاون دانشگاه تهران و با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران در محل دانشگاه تهران برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محورهای سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین، مبانی و فناوری‌های نوین معدن (اکتشاف، استخراج‌‌‌ وفراوری) و صنایع معدنی، مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی، مدیریت و بازاریابی(فروش محصولات معدن و صنایع معدنی)، کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات نوین حوزه معدن و صنایع معدنی، فناوری‌های نوین پشتیبانی از زنجیره معدن و صنایع معدنی(مدیریت معدن، لجستیک، حمل و نقل و…)، مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست در معدن و صنایع معدنی(سیستم‌ها، تجهیزات، خدمات) و مدیریت باطله‌های معادن و پسماند صنایع معدنی و استحصال آن‌ها عنوان شد.

گفتنی است، شرکت ملی صنایع مس ایران طی دو سال گذشته اقدامات بسیاری را در راستای تعامل بیشتر خود با شرکت‌های دانش‌بنیان و تعامل با دانشگاه‌ها انجام داده تا بتواند از ظرفیت‌های آن‌ها در صنعت مس استفاده کند. در همین راستا، شرکت مس سال گذشته مرکز نوآوری رفسنجان را با هدف جذب ایده‌های نخبگان و کارآفرینان راه‌اندازی کرد تا بتواند سهم شرکت‌های دانش‌بنیان را در صنعت مس افزایش داده و منجر به تقویت بومی‌سازی و افزایش بهره‌وری شود.

همچنین سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن وصنایع معدنی «اینوماین» از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ به مدت ۳ روز  در محل دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.