چهارشنبه, ۱۷ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 7 June , 2023 ساعت ×
برگزاری نشست مشترک مدیران فولاد خوزستان و مدیرعامل بانک تجارت
14 بهمن 1400 - 9:15
شناسه : 24084
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان روز روز چهارشنبه ۱۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این شرکت با مدیرعامل بانک تجارت ایران و هیات همراه دیدار کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت ایران با ابراز خرسندی از حضور در نشست با مدیرعامل فولاد خوزستان، اظهار داشت: وجود نگاه توسعه‌گرا همراه با جامع‌نگری از سوی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان برای مجموعه بانک تجارت به عنوان یک سرمایه‌گذار مالی بسیار با اهمیت است. البته تامین‌های مالی کوتاه‌ مدت و محدود نمودن چالش‌های پیش روی صنعت فولاد، نیازمند برنامه‌های جامع حمایتی از سوی بانک‌ است. در همین راستا باید شرکت فولاد خوزستان درخواست‌های خود را در چهارچوب مناسبی برای دریافت تسهیلات بانکی و ارزی به بانک تجارت ارائه نماید.

وی افزود: بانک تجارت آمادگی ایجاد قدرت خرید کوتاه مدت با باز پرداخت بلند مدت، همچون ارائه خدمات آسان‌ خرید را به کارکنان شرکت فولاد خوزستان دارد. لذا بانک تجارت بر خود فرض می‌داند که از موافقت‌های فی مابین حمایت نماید.

مدیرعامل بانک تجارت، گفت: زمان رسیدن طرح‌ها به بهره‌برداری از اهمیت خاصی برخوردار است. پروژه‌‌ی زمزم فولاد خوزستان، ارائه خدمات مالی به کارکنان، اقدامات تکمیلی و مسیر ایجاد شده از سوی فولاد خوزستان در تعاملات ارزی و بین‌المللی، راه تعامل مناسبی با بانک تجارت را ایجاد می‌نماید. در همین راستا این بانک به دنبال ایجاد ظرفیت‌ها و کمک‌ به طرح‌های توسعه‌ای فولاد خوزستان است.

ارائه تهسیلات به کارکنان یکی از اولویت‌های مهم فولادخوزستان

امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان ضمن ارائه گزارشی از فرایند عملکرد مجموعه، بیان کرد: در فولاد خوزستان روزانه ۲۰ الی ۳۰ هزار تن ورودی مواد و ۱۰ الی ۱۵ هزار تن خروج مواد و محصول داریم. البته ارائه تسهیلات به کارکنان و استفاده از سرمایه‌گذاری، دو اولویت عمده شرکت فولاد خوزستان است. این شرکت در حوزه ارزی و تجاری از کمک‌های بانک تجارت استقبال می‌‌کند، اما این امر نیاز به یک توافق‌نامه مابین شرکت و بانک در خصوص ارائه خدمات دوسویه برای بخش ارزی، شرکت‌های زیر مجموعه و خدمات مالی دیگر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه ارزی، صادرات شامل یک محیط پرداختی و دوره بازرگانی است. در این راستا امروزه شرکت فولاد خوزستان به ۳۸ کشور دنیا محصول صادر می‌نماید. به همین منظور برای تعامل با کشورهای خریدار محصولات شرکت، نیاز به ارائه خدمات ارزی مناسب از سوی بانک تجارت دارد.

گفتنی است، در این دیدار از سوی مدیر امور شعب بانک تجارت خوزستان درخواست ایجاد شعبه در فولاد خوزستان مطرح شد. همچنین در این نشست هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت کشور با اهدای لوح از امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تقدیر کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.