پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
برگزاری پنجمین همایش HSEE ایمیدرو
29 شهریور 1400 - 15:26
شناسه : 18080
پنجمین همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی(HSEE) ایمیدرو، هفتم مهرماه سال جاری با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، معاونان، مدیران ستاد و مدیران عامل شرکت‌ها برگزار می‌شود.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه‌های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد پنجمین دوره ممیزی عملکرد در حوزه توسعه ایمنی معادن و صنایع معدنی برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره ممیزی ایمیدرو طی ۱۲ هفته از تاریخ ۲۲ خرداد ماه تا ۱۷ شهریورماه امسال انجام شد. مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی این سازمان پس از پایش اقدامات، گزارش‌های ممیزی را برای واحدهای تابعه ارسال کرده است و بر این اساس واحدهای فوق موظف هستند تا طبق تاریخ اعلام شده، برنامه بهبود عملکرد حوزه  HSEE مجموعه خود را اعلام کنند.

در این همایش وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو به عنوان سخنران اصلی به تشریح استراتژی‌ها، برنامه‌ها و نقشه‌راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه خواهد پرداخت.

معرفی ۲۲ واحد برتر

در پایان مراسم و بر اساس نتایج پنجمین دوره ممیزی، ۲۲ واحد برتر معرفی و با اهدای تندیس تقدیر خواهند شد. علاوه بر این سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط‌زیست و انرژی ایمیدرو، هفتم مهرماه سال جاری در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.